Skocz do zawartości

Ducati Scrambler


Rekomendowane odpowiedzi

http://scramblerducati.com/en/bike/classic

 

Nowość Ducati, ciekawe jak to jeździ...

Osobiście najbardziej do mnie przemawia wersja Classic, z tym, że nie byłbym sobą, gdybym nie miał jakiś ale...

Otóż traktowałbym jako podstawę do dalszej modyfikacji ( heheh, coś jak u harleyowców się zaczyna)...

chociaż przy oferowaniu 4 modeli Ducati mogło się pokusić o jeden model totalnie głupi i niedorzeczny, a przy tym nieco hardcorowy...ja widziałbym to tak, model Classic ale taki:

- mniejsza - krótsza, cieńsza kanapa

- wydech wykrępowany pod siedzenie

- tylne koło ok. może być 17, ale zdecydowanie za szerokie, dla mnie najwyżej 150/17 ( można zastosować bardziej harcorowe gumy)

- nieco większe skoki zawieszeń, tak min. 170mm przód i 170mm tył

- przednie zawieszenie bez regulacji( ?), pasowałoby przynajmniej napięcie sprężyny

- tylny wahacz rurowy podobnie jak miał Ducati Sportclassic

- płyta aluminiowa pod silnik

- suche sprzęgło

- podnóżki pasażera( ki) na cienkich demontowalnych rurkach

- normalne okrągłe lusterka, te zalatują na odległość chińszczyzną

- dźwignia hamulca i zmiany biegów z końcówkami składajkami

 

ale i tak nie jest źle :icon_mrgreen:

 

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy pojawiły się zdjęcia z prezentacji na Intermocie wiele osób skrytykowało wygląd tego sprzęta

założenia fajne ale wahacz w banan ni huhu mi tu nie pasuje, tak samo wydech i kanapa, która powinna być płaska jak decha ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...odnośnie kanapy podejrzewam tu historię spiskową...

 

W latach 60/70 przeciętny amerykanin ( bo w ten rynek głównie był skierowany stary Scrambler- przynajmniej tutaj ich najwięcej sprzedano...), był przeszło 100 funtów lżejszy od teraźniejszego bywalca Mc Krowa, przez to kiedyśne kanapy były mniejsze, bo du..y mieli mniejsze, tera "niskieplecy" większe to i kanapa większa, na dodatek głęboko tapicerowana hahahhahahhahaha :icon_mrgreen:

 

Pozdr.J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...