Skocz do zawartości

zaciaga olej ze skrzyni biegow na droga strone hoinda crf 450r


przemekcrf450
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam i pozdrawiam ,jestem tu nowy szukam pomocy odnosnie hondy crf 450 r 2004r zrobilem caly remont silnika i zaciaga olej ze strony skrzyni na druga strone mam nowy oryginalny cylinder z tlokiem nowe zawory tytanowe uszczelki i wali dalej na strone drugo pomocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pierwsze podpowiedzi ktory uszczelniacz mogli w serwisie zle zalozyc????,powiem tak zrobilem caly remont silnika wszystko nowe ale po godzinnej jezdzie w skrzyni biegow oleju niema a z drogiej strony za duzo a nalewalem z miarki, mam nowe uszcelniacze walu i lozyska wszystkie uszcelki nowe oryginalne z hondy help?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie logiczne, bo to w skrzyni korbowej jest ciśnienie, i to na stronę skrzyni biegów powinno wywalać olej, jeśli jest odwrotnie - to jak napisał niwy- masz odwrotnie założony uszczelniacz na prawym czopie wału. Ale najpierw się upewnij, że Ci tego oleju ubywa. Może po prostu olej "rozszedł" się po skrzyni po pierwszym zalaniu i dlatego masz takie wrażenie.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz ku przestrodze , co to sa genialny serwis to robil....moze ktos uniknie problemow z moto i odda do innego serwisu

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapałem nowy olej do skrzyni, 0.9 cm druga strona 0,680 cm i dalej przelewa ze skrzyni do silnika,może na balansera są uszczelki bo ich nie zmieniałem,i jeszcze jedno jest taki zawor na dole silnika który nazywa się reed valve ale czy on przepuszcza olej na drugą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze jest kwestia jakiej firmy zastosowali uszczelki/uszczelniacze. Ostatnio robiłem dwie crf w tym jedna X. Zero problemów stan oleju ten sam przed i po i w trakcie. A lekko nie mają pełen ogień od razu na torze :)

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...