Skocz do zawartości

Motocykl A2 B6,GPZ,GS ITD


Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie z wyborem motocykla w okolicach A2, oczywiście jakieś Bandity i wszystko poniżej 100km też wchodzi w grę, bo pełno jest motocykli mocniejszych niż te 47KM, a w papierach mają coś innego, ostatnio widziałem SRAD-a 600... :)

Motocykl w przedziale cenowym 3500-5500zł.

Szukam motocykla, który nie będzie miał problemu żeby iść na koło z jedynki z gazu, który będzie się dobrze prowadził w zakrętach, na tyle dobrze żeby dało się porządnie składać z czasem, ale też czegoś czym pojadę w dwie osoby w góry czy gdzieś, nie musi to być super wygodny sprzęt. Ważne żeby dało się czasami poszaleć.

Myślałem na wieloma: GS500, GPZ500, Bandit400, Bandit600N, GSXF600. Do głowy wpadła mi też SV-ka, która chyba by była najlepsza z tego wszystkiego, ale za tyle to raczej nie dostanę w dobrym stanie.

Uprzedzając pytania lub głupie odpowiedzi, tak wiem motocykle, które wymieniłem albo nie idą z gazu na koło albo ledwo idą, dlatego właśnie potrzebuję waszej pomocy, macie dużo większe doświadczenie, więc raczej jesteście w stanie doradzić motocykl, który będzie spełniał moje oczekiwania. Póki co najbardziej spodobał mi się Bandit400, ale chyba będę za duży na niego, poza tym raczej nie będzie czym poszaleć, większy brat podobno straszna krowa, która też zawzięcie nie chce oderwać sie od ziemi....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...