Skocz do zawartości

2014Kawasaki Z1000SX inaczej Ninja 1000


Rekomendowane odpowiedzi

tez mam Ram ale nie chce wejsc ta gorna czesc,po prostu zawadza.Moze ja jakos spiluje albo co.W rzeczywistosci potrzebowalem Nawigacji chyba raz moze dwa.Jest jeszcze w telefonie w potrzeby,tez mozna jej uzyc.

Nie bede sie teraz martwil,jutro jade na dwa dni,a potem na trzy dni w gory,aby zdazyc przed zima bo jak tam sypnie to trzyma do kwietnia.

Dzieki Bogu w samym NYC I okolicach zimy nie ma,czasami sypnie raz czy dwa polezy chwile I juz po sniegu,taki klimat,wiec cieplo sie ubrac I mozna jezdzic caly rok

Pozdrawiam-Jerzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylem u dilera zapytac o te boczne kufry.Bo czekam juz chyba ponad dwa tygodnie.I chyba poczekam jeszcze,bo nie nadazaja ich produkowac.Givi je robi specjalnie dla Kawasaki,tylko dla tego modelu.Oni wysylaja do Kawasaki a oni dopiero do glownego dilera w Kaliforni I dopiero stamtad do mojego.Porypanstwo kompletne ale nie ma rady.Jak nie dojda do nastepnej srody to w gory spakuje sie w kumpla BMW1600,ma trzy kufry to bez problemu sie zabierzemy.

wczoraj sprawdzilem ta nowa wyzsza szybe.Jest ok,powietrze nie wali na klate ale kask dalej szumi jak szumial.Zostaly mi tylko zatyczki do uszu,choc ich nie cierpie.Pogoda byla super

Pozdrawiam -J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wkurzają Cię zatyczki to spróbuj tych: http://sklep.pateam.pl/65,stopery-zatyczki-do-uszu-motosafe-smycz-i-wysylka-gratis.html

Są drogie, ale dają radę, serio.

Odnośnie szyby to fajnie jak jest wyższa a jeszcze lepiej jak jest z deflektorem regulowanym.

 

pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipr,dzieki.Masz racje z tym deflektorem,mialem taki na szybie w poprzednim Vstromie I to dzialalo calkiem dobrze/Nawet wiem,gdzie tego szukac.

Wczoraj zmienilem wkladki w helmie na grubsze I nawet pomoglo,musze Ci powiedziec.Tyle na razie.ide szukac tego" odchylacza"

Trzymajcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim następnym motocyklem "w planach" jest właśnie SX. Będzie więcej wspólnych tematów ;-)

--->Suzuki SV 650-->Yamaha FZ1s--Triumph Speed Triple 1050 --> Yamaha MT 09

http://www.trasser.pl/ aplikacja mobilna http://szkoleniemotocyklowe.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torby sa wodoszczelne na 100%.W sobote zrobilem w deszczu 460km,lalo non stop przez caly czas.Z NYC do Lake Placid.Po otwarciu na miejscu suchutko!

Na wszelki wypadek I tak wszystko bylo popakowane w worki foliowe.Motor jest super wygodny I szybki.Na autostradzie w silnym deszczu jechalismy ok 145km/godz I nie bylo ani raz zadnych uslizgow czy tym podobnych sztuczek.Mysle,ze to zasluga kontroli trakcji.Po prostu mozna na tym jechac,ile sie chce I ile w sumie mozna.W taka pogode to nawet policja drogowa byla gdzies pochowana.

Powrot byl za to taki,jaki powinien byc.Piekna ciepla jesien I droga posrod gor I lasow,z daleka od autostrad.Wolniej ale duzo przyjemniej.

Tyle na tyle,pozdrawiam-J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sx jest przedstawiany jako motocykl sportowo-turystyczny i dlatego jestem ciekawy jak sprawuje się w normalnej eksploatacji, tzn. w jeździe po naszych dziurawych drogach? Czy zawieszenie jest dość komfortowe, żeby sobie przyjemnie jeździć np. bocznymi drogami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janus7 - Z1000SX to po prostu Z1000 z owiewkami. Sprawuje się tak jak każdy naked, czyli o.k. Oczywiście jeśli masz na myśli boczne asfaltowe drogi ;)

Nie jest to sprzęt typowo sportowy z typowo sportowym zawieszeniem, więc spoko. Jednak pazur ma i ogólnie chyba wszyscy użytkownicy jakich znam chwalą Z1000SX.

 

pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...