Jump to content
pyzdra1

Pytania świerzaka na temat Road Kinga

Recommended Posts

Kupiłem motocykl parę dni temu więc dopiero się go uczę. Mam dwa pytania do bardziej doświadczonych

-do czego służy włącznik z lewej strony lampy? Są do niego podłączone przewody a włącznik wydaje się oryginalny. Nic się nie dzieje kiedy go włączam/ wyłączam

-czy ktoś się orientuję czy koła są ze sobą wymienne? Moje tylne jest w kiepskim stanie (łuszczaca się farba) a mam jedno koło przednie zapasowe więc pomyślałem że mógłbym je pomalować i założyć do tyłu. Z zewnątrz koła wydają się takie same.

Dziękuję za odpowiedzi

Wyłącznik z lewej strony nie służy oryginalnie do niczego można go wykorzystać np do podświetlenia silnika i innych bajerów.Koła nie są zamienne.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

No to ciekawe co autor miał na myśli bo ja silnik mam oświetlony i dołożony jeszcze jeden włącznik do podświetlenia.

Czy warto kupić przyrząd do sprawdzania naciągu pasa napędowego, czy jest jakaś dobra sprawdzona metoda do kontroli naciągu pasa?

[...]

Czy warto kupić przyrząd do sprawdzania naciągu pasa napędowego, czy jest jakaś dobra sprawdzona metoda do kontroli naciągu pasa?

Jeśli chcesz samodzielnie sprawdzać naciąg pasa, a wcześniej tego nie robiłeś, to wart kupić.

<span style='color: rgb(128,0,0)'>Absens carens</span>

Guest starydziad

Chodzi mi powiększenie wiedzy

Wiesz pytam , bo pytania jakieś z dupy wzięte :dry: .

Guest starydziad

To przepraszam za zaśmiecanie

Nie no spoko, mną się nie przejmuj :) .

Co cię skłoniło że odszedłeś od VTX-a.

Harleye podobały mi się od zawsze, szczególnie model który wybrałem. Hondę mam już ponad 6 lat więc pora na zmianę. Lubię pogrzebać przy motocyklu a przy vtxie nie było nawet przy czym. Po prostu mi się znudził.

Koła da się zamienić, a przełącznik na lampie służy do włączania passing lights, czyli tych dwóch reflektorów po obu stronach lampy głównej...

Przyrząd do naciągu pasa jest rzeczą raczej niezbędną, tak samo jak pompka do zawieszenia - tylne zawieszenie w RK jest pompowane.

Przełącznik z prawej to właśnie do tych świateł ale ten z lewej to nie wiem do czego. Poprzedni właściciel też nie wiedział. Nawet nie wiedział który to jest korek wlewu paliwa i jak się go odkręca, tyle nim jeździł

Albo ktos założył ten przełącznik zeby zamaskować dziurę w obudowie :biggrin: