Skocz do zawartości

Cafe racer honda 900 boldor


Rekomendowane odpowiedzi

Tych gaznikow sie nie da, jako ze sa podcisnieniowe.

A motocykl nie ma ani ograniczonej objetosci powietrza zasysanego ani zadnych tlumikow.

Albo wymienisz gazniki na mechaniczne albo trzeba zalepic 2/3 powierzchni tych stozkow zeby to chcialo jechac :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo prawdziwe filtry - stożki K&N . Nie wiem jak z wymiarami.

Myje się je wodą więc z brakiem osłony nie powinno być problemu bo te obecne to chyba sama siatka stalowa i nic więcej.



Teoretycznie powinno też pomóc wsadzenie słabszych sprężyn pod przepustnice podcisnieniowe.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet oryginalne filtry K&N nie pomogą tym gaźnikom ale i na to są sposoby

np.: gaźniki mechaniczne Mikuni na płaskich przepustnicach TMR40-D16

No to teraz namiar na cos co nie będzie kosztować tyle co ten motocykl :D Używki czy cuś .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Juz raz podawalem recepte na odzyskanie kasy od oszustow w watku Piorko, a walsciwie czlowieka ktoremu byla winna pieniadze.

Postaraj sie odszukac i zastosowac, to o wiele szybsza droga niz sady cywilne.

Ja sie tez kilka razy przyjechalem i od dluzszego czasu jakiekolwiek zakupy robione przy mojej pomocy zaczynaja sie od wplyniecia kasy od klienta na moje konto.

No ale twoja sytuacja byla akurat odwrotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ...... z tego co pamiętam Paweł chyba pisał do mnie PW, że opyli mi CB900 robione dla Ciebie bo Ty się rozmyśliłeś .................. na moje pytanie "Jak to się rozmyślił?" stwierdził że nie podobał Ci się końcowy efekt :D

 

Chcesz to poszukam tego PW

 

p.s. U mnie wszystko idzie zgodnie z planem, CB 900 rozmontowana na części pierwsze, mam dużo gratów oryginalnych do sprzedania (Adam, chcesz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz gdybym się rozmyślił to bym położył po sobie uszy i zamknął mordę.

Zostałem zmuszony do rozmyślenia się, bo Pan Paweł stwierdził że nie dokona przeze mnie wskazanych zmian. A szkoda, bo motocykl stałby już moim salonie.

Tu nawet nie chodzi o kasę, tylko o podejście i mijanie się z prawdą. A tego nie lubię.

 

Nie no oczywiście, po prostu napisałem co mi napisał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...