Skocz do zawartości

Duke 390 czy ktoś ma, opinia potrzebna


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Za niedługo robię przesiadkę z Varaderki 125 na Duke'a 390.

Opinie w prasie i serwisach ok, ale osobiście nie znam nikogo, kto ma takiego sprzęta.

W zasadzie jestem już zdecydowana, dealer dorzuca parę gratów gratis i fabrycznie obniżą mi zawias, ale...

Jak każdą babę ogarniają mnie wątpliwości, więc będę wdzięczna za wrzutkę kilku opinii.

No i nie wiem czy mój różowy kask i łapki nie pogryzą się z pomarańczką ;-)

Albo ktoś ze znajomych, po prostu ktoś kto przejechał parę km, wie czy warto?

I za opinię użytkowników trochę mniejszych i większych książąt też będę wdzięczna.

Edytowane przez Baba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, jestem nowy jak na razie w dziedzinie motocykli ale od dość długiego czasu zarażony tym, dotychczas jeździłem głównie samochodem i skuterem. Ale jak jest trochę gotówki postanowiłem wraz z dobrą pogodą przesiąść się na jakiś moto i zrobić a2.

W planach jak na razie mam zakup KTM Duke 390 jako pierwszy motocykl i jakiś oczywiście ubiór do tego.

 

I tutaj tez moje pytanie czy ten KTM będzie dobry na pierwszy motocykl i czy opłaca się kupić nowy czy raczej szukać jakieś używki tańszej o 2-3tys od nówki. Tak ze wszystkim tzn moto+ubiór chciałbym się zamknąć w 20tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy jak na razie w dziedzinie motocykli ale od dość długiego czasu zarażony tym, dotychczas jeździłem głównie samochodem i skuterem. Ale jak jest trochę gotówki postanowiłem wraz z dobrą pogodą przesiąść się na jakiś moto i zrobić a2.

W planach jak na razie mam zakup KTM Duke 390 jako pierwszy motocykl i jakiś oczywiście ubiór do tego.

I tutaj tez moje pytanie czy ten KTM będzie dobry na pierwszy motocykl i czy opłaca się kupić nowy czy raczej szukać jakieś używki tańszej o 2-3tys od nówki. Tak ze wszystkim tzn moto+ubiór chciałbym się zamknąć w 20tys.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Duke to godne uwagi moto .Na motocyklowych targach we Wrocławiu był wystawiony i dosiadała go moja kobieta . Własnie jest w trakcie robienia A i jednym z faworytów dla niej to Duke 390 . Nowy można znaleźć już za 17 tys używki około 14-15 tys zł wiec chyba lepiej dołożyć i kupić nowy i na ubranka starczy w tym budżecie 20 tys zł .Innym motocyklem który rozważam to BMW GS 650 .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z ciuszków co polecacie na start? Podobają mi się rzeczy z KTM i Alpinestars, tylko 1 rzecz mnie przeraża, pogoda w polsce, bo miałbym jezdzić tym po warszawie, i własnie niewiem czy nie oszczędzać na A5 czy jednak na dojazd do pracy i zabawe kupić KTM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Do końca przyszłego tygodnia będę miała Księciunia u siebie. Nówka sztuka, ludzie, jak ja się boję......

Nigdy nie miałam żadnego nowego pojazdu, a tu proszę.....

Baby na starość też są zmienne, ale ja to chyba pobiłam rekord w namyślaniu się.

No może nie było to takie ot, sobie namyślanie bo w międzyczasie mnie nie "nie było" jakby...... ale to już inna historia.

W każdym razie po zakupie zdam relację a wcześniej moje cudo (albo gówniany przecier pomarańczowy ;) ) zobaczycie w chwalę się.

Wstawię też 2 swoje dotychczasowe maleństwa, z których jedno zostanie u mnie dłuuuuugo. Lubimy się po prostu.

Zwalam stąd, potupię nóżkami ze zniecierpliwienia gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czesc

 

Rozwazam zakup KTM RC 390 lub kawy 300. I chcialem sie zapytac jak wyglada pozycja siedzenia na KTM-ie ? Bo ponoc w kawie wysokie osoby maja problem, a no ja mam 186 cm wzrostu, 85 kg i fitnesowa sylwetke bo pracuje i cwicze na silowni, glownie cross fit, takze nie jestem koksem ^ Prosilbym o opinie na temat pozucji oraz jak i samego moto, jak sie sprawuje itd. Oczywiscie ma to byc moje pierwsze moto, tzn. mam skuter ale wiadomo to nie to. A nie jestem glupi zeby na dzien dobry wsiadac na rasowego sporta 600 czy 1000.

Edytowane przez yogi336
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz skuter, w podpisie MT-03 a szukasz RC390 lub Ninja300...

Tutaj masz stronkę, gdzie możesz się wirtualnie przymierzyć do wybranego moto podając swój wzrost: http://cycle-ergo.com

Poza tym jak nie usiądziesz i się nie przymierzysz, to nikt Ci nie powie jak się będziesz na tym czuł.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak już będzie to poprosimy fotki :)

 

Pozdr.

F.

Fotki wrzucę w wolnej chwili, ale moto cudo. Lekki, poręczny, wszędzie się wciska. Prowadzi się go lżej niż rower, ale żaden rower nie rozciąga tak przyjemnie rąk w łokciach po odkręceniu :biggrin: Dla mnie trafiony w 10, jest idealnie taki, jaki miał być, moja nowa miłość :wub:

Ale kawa w odstawkę oczywiście nie pójdzie, bo po bezdrożach też trzeba czymś się przemieszczać. Będą więc 2 i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Baba i jak współczynnik zadowolenia ? Utrzymuje się nadal na wysokim poziomie z Duka 390 czy już może po zmianie jest na 690 :) Podpytuje bo rozważam 390 jako drugie moto w przyszłości, jako trochę lżejszy, poręczniejszy sprzęt do miasta i po piwo do wiejskiego sklepu.

Jak z trwałością i niezawodnością tego modelu ?

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...