Skocz do zawartości

Honda VFR 750


facepalm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/honda-vfr-750-rc36i-CID5-ID6GIUB.html


Witam. Dzisiaj na sprzedaż idzie moja Honda VFR 750 RC36I z 1991 roku. Motocykl kupiłem nieco ponad miesiąc temu, jednak jestem zmuszony go sprzedać, gdyż pozycja na nim nie do końca mi odpowiada. VFR'a trzyma się bardzo dzielnie jak na swój wiek. Niedawno zrobiony był w niej serwis, tj:
- nowe opony Pirelli Diablo Strada przód i tył.
- nowy napęd DID
- oleje filtry itd.
- akcesoryjna kanapa pod kolor motocykla - czerwono-czarna.

Po serwisie motocykl zrobił dopiero około 1tyś km.
Honda ma zamontowany krótką końcówke wydechu dzięki której brzmi naprawde agresywnie. Kupującemu dorzucam także oryginalny tłumik.
Dodatkowo gratis dodam także akcesoryjną szybe MRA, bagażnik na zadupek i zębatke +2z na tył (prawie nowa, przebieg jakies 400km)

W motocyklu wymieniono regulator napięcia na nowszy, wolny od wad.

Wizualnie jednak VFR została nieco zaniedbana przeż cały ten okres. Lakier jest w kiepskim stanie,a plastiki posiadają różne otarcia i zadrapania.

Honda po puszczeniu kierownicy jedzie prosto, nic nie znosi.

Cena jest jaka jest z uwagi na stan techniczny. Można ten model dostać taniej, ale w moim egzemplarzu jest spokój z wymianą opon/napędu na 2-3 lata.lub dłuzej zależnie od ilosci km i stylu jazdy.

Chętnych zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam.

 

ZZR 600E 93 -> VFR 750 RC36I 91 Cafe project

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...