Skocz do zawartości

SUZUKI GSX750F DOINWESTOWANY


Budzik_Wwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas sprzedaży mojej laleczki i oczka w głowie.

 

GSX750F 1992r nalotu prawie 70 000km (i ciągle rośnie, motocykl w ciągłym użytkowaniu)

Motocykl w pełni sprawny, wiele dodatków.

Na wiosnę zrobione czyszczenie i synchronizacja oraz regulacja gaźników, regulacja zaworów, wymieniony napęd na RK X-ring, filtr powietrza, nowe klocki hamulcowe Nissin NS, nowy akumulator Yuasa

z dodatków:
- Turystyczna szyba MRA spoiler
- podgrzewane manetki
- wyświetlacz biegów
- crash pady
- wymienione lusterka na takie w których coś widać
- końcówki wydechowe Scorpion z db-killerami
- tankgripy
- paski na koła w kolorze motocykla
- żarówka h4 philips extreme vision +100%
- komplet kufrów 2 boczne plus centralny z dodatkowyum światłem stopu
- podświetlenie zegarów diodami smd

opony 90% bieżnika michelin pilot road 2ct
wahacz, pałąk tylnego zacisku i koszyk akumulatora pomalowane na czarno proszkowo
w zeszłym roku nowe świece NGK plus przewody BERU.

Motocykl u mnie 5 sezonów, wcześniej był 1 właściciel (a nawet właścicielka) przez rok czasu - ściągneli go z niemiec. Jak go kupiłem miał ok 46/8tyś km od tamtego czasu żadnych awarii, żadnego druciarstwa. Przeżył 1 szlif na lewą stronę w pierwszym sezonie, na torze w lublinie - nic poważnego się nie stało, tylko owiewka do wymiany, dekiel porysowany - nie wpłyneło to na motocykl. Owiewka nowa została założona w tym samym malowaniu fartownie trafiła się nowa oryginalna owiewka za nieduże pieniądze.

Sprzedaję BO - nie ma czasu śmigać tras więc będe się przesiadał na coś innego i będę budował Cafe Racera.

Motocykl godny polecenia, wiem co mam i za bezcen nie oddam, nie jest to żaden ulep. Na wiosne sprawdzone sprężanie cylindrów i wyszło pomiędzy 12,5 a 13, więc bardzo dobrze. Dodatkowo był shamowany i wyszło 92.82KM na wale, 84,77KM na kole. i zbyt mało paliwa na wysokich obrotach, co zostało już skorygowane.

Z rzeczy do wymiany to powoli zużywa się łożysko głowki ramy, ale dla chętnego i
zdecydowanego mogę je kupić

Możliwość kupienia motocykla bez kompletu kufrów i stelaży w cenie 5300zł

Dla chętnego będe miał też na sprzedaż kombi tschula 737 titanium w rozmiarze 50, tak na prawde po 1 sezonie, w bardzo dobrym stanie, regularnie czyszczony i zabezpieczany, ale to albo z motocyklem albo juz po sprzedazy bajka :)

Dla chętnych mogę dosłać więcej zdjęć.

 

Wszelkie pytanie pod nr telefonu 605-053-498

 

ostatnie zdjęcie jest z zeszłego roku, stary napęd itp

 

post-54647-0-46621100-1408028376_thumb.jpg

post-54647-0-34555800-1408028460_thumb.jpg

post-54647-0-02905800-1408028616_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...