Skocz do zawartości

Motocykl turystyczny do jazdy z pasażerem


Gość komandosek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz fajnie pojeździć, bierz ST, jeśłi chcesz też fajnie pojeździć, z nieco mniejszymi prędkościami, ale baaaardzo wygodnie - tiger 1050 będzie dobrym wyborem. Moja Żona bardzo sobie go chwali, ja tym bardziej :) A zakręty tnie jak lokomotywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz fajnie pojeździć, bierz ST, jeśłi chcesz też fajnie pojeździć, z nieco mniejszymi prędkościami, ale baaaardzo wygodnie - tiger 1050 będzie dobrym wyborem. Moja Żona bardzo sobie go chwali, ja tym bardziej :) A zakręty tnie jak lokomotywa.

 

Sprint pod tym kątem jest najlepszy, ale czy jest wygodny dla pasażera i spokojnie załaduję się nim na długą trasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprint fajny, ale mały - jest całkiem wygodny jak na sport-turystę, wiele osób go miało na forum, popytaj. Ja wybrałem tigera ze względu na wzrost - na sprincie wyglądałem jak na psie. U Ciebie pewnie Tygrysa by trzeba było obniżyć.

Tygryskiem też można bardzo szybko polatać w winklach, jest pakowny i ma dużo akcesoriów z givi - Sprint niestety tylko topcase może mieć niefirmowy.

Mnie ograniczają umiejętności, nie motocykl. Bandita 1250 na zakrętach wykorzystywałem do końca, tutaj przypodobnym złożeniu, dopiero muskam podnóżkami o asfalt...

Edytowane przez _bollo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załadujesz się spokojnie. Bollo ma rację, że boczne kufry chyba tylko od Triumpha, za to patent z ich "pływaniem" jest chyba dość rozsądny. Poza tym szybko i łatwo się je wpina i wypina. Mój plecaczek nie narzekał na wygodę na ST, natomiast twierdzi że na K1300S jest wygodniej.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam ponownie po krótkiej przerwie ;)

 

Wracając do tematu wyboru motocykla, czy jest jakaś osoba z Wrocławia lub najbliższych okolic która ujeżdża Bandita 1250s? Już polecano mi ten motocykl, w teorii wszystko wiem ale chciałbym się do niego przymierzyć zanim postanowię jechać X kilometrów żeby obejżeć konkretny, niestety interesujące egzemplarze są minimum 150 km od Wrocławia.

 

Miałem okazję się przejechać Sprintem kilka dni temu i niestety ale jest trochę za wysoki jak dla mnie i nie czuję się na nim pewnie z tego powodu. Poza tym egzemplarz, który oglądałem był: po dzwonie, bardzo podejrzany, z kiepskimi dokumentami, bez historii... Sprzedawca twierdził, że atrakcyjna cena jest spowodowana tym, że potrzebuje hajs na mieszkanie a okazało się że to zwykły krętacz.

 

Pzdr



Ja mogę Cię zaprosić, żebyś się do Tigera przymierzył, ale aktualnie stoi w serwisie, więc musiałbyś się wstrzymać z decyzją...

 

Dzięki _bollo_ za propozycję ale niestety Tiger będzie stanowczo za wysoki dla mnie, 176 cm + opdeszwa to trochę mało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po krótkiej przerwie ;)

 

Wracając do tematu wyboru motocykla, czy jest jakaś osoba z Wrocławia lub najbliższych okolic która ujeżdża Bandita 1250s? Już polecano mi ten motocykl, w teorii wszystko wiem ale chciałbym się do niego przymierzyć zanim postanowię jechać X kilometrów żeby obejżeć konkretny, niestety interesujące egzemplarze są minimum 150 km od Wrocławia.

 

Miałem okazję się przejechać Sprintem kilka dni temu i niestety ale jest trochę za wysoki jak dla mnie i nie czuję się na nim pewnie z tego powodu. Poza tym egzemplarz, który oglądałem był: po dzwonie, bardzo podejrzany, z kiepskimi dokumentami, bez historii... Sprzedawca twierdził, że atrakcyjna cena jest spowodowana tym, że potrzebuje hajs na mieszkanie a okazało się że to zwykły krętacz.

 

Pzdr

Ale nie był to przypadkiem ten ST1050? http://olx.pl/oferta/triumph-sprint-1050-st-CID5-ID8T6df.html#662b44097e

Bo w innym wątku kolega jakiś wybiera się go oglądać, więc w razie czego opisz mu co i jak.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie był to przypadkiem ten ST1050? http://olx.pl/oferta/triumph-sprint-1050-st-CID5-ID8T6df.html#662b44097e

Bo w innym wątku kolega jakiś wybiera się go oglądać, więc w razie czego opisz mu co i jak.

 

Pozdr.

F.

 

Podaj namiar do kolegi albo do wątku, to był dokładnie ten....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...