Skocz do zawartości

Owiewka Sportster


Rekomendowane odpowiedzi

Imo rób tak jak Tobie się podoba, iron to harley, który wraca do korzeni tzn. czasu kiedy hd produkował motocykle do jazdy a nie pucowania i przeglądania się w chromie. To ma jeździć a nie lśnić i tryskać tysiącem fajerwerków, jeszcze tylko brakuje wskaźnika biegu, wi-fi, srania w biegu itp. ;/. Zwróć uwagę, iż w innych krajach ludzie jeżdżą tymi "małymi" motorkami w długie trasy i użytkują go jako maszynę do codziennej jazdy/zabawy a jeśli przerabiają to pod swoje potrzeby a nie okolicznej gawiedzi.

p.

ps

powyższa wypowiedź wyraża mój osobisty pogląd i jej celem nie jest obrażanie innych użytkowników ironów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Imo rób tak jak Tobie się podoba, iron to harley, który wraca do korzeni tzn. czasu kiedy hd produkował motocykle do jazdy a nie pucowania i przeglądania się w chromie. To ma jeździć a nie lśnić i tryskać tysiącem fajerwerków, jeszcze tylko brakuje wskaźnika biegu, wi-fi, srania w biegu itp. ;/. Zwróć uwagę, iż w innych krajach ludzie jeżdżą tymi "małymi" motorkami w długie trasy i użytkują go jako maszynę do codziennej jazdy/zabawy a jeśli przerabiają to pod swoje potrzeby a nie okolicznej gawiedzi.

p.

ps

powyższa wypowiedź wyraża mój osobisty pogląd i jej celem nie jest obrażanie innych użytkowników ironów.

No ale że co , że centuś i szkoda kasy ? :icon_mrgreen:.

Co do wskaźnika biegów to jest przydatny, jak się jeździ troszkę agresywniej niż cipcia w niedzielę ...........

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale że co , że centuś i szkoda kasy ? :icon_mrgreen:.

Co do wskaźnika biegów to jest przydatny, jak się jeździ troszkę agresywniej niż cipcia w niedzielę ...........

mysle ze za daleko idziesz ze swym rozumowaniem... obrazasz .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

mysle ze za daleko idziesz ze swym rozumowaniem... obrazasz .........

Nie no ja, niemożliwe :icon_mrgreen: .

 

Kurcze wszystkie te owiewki są mega brzydkie :( no moze poza tą ostatnią na R-ce ...

 

moj sportster wyglada teraz tak i nie chce zepsuć jego wyglądu

 

https://www.dropbox.com/s/pg0shxi0uhxj4dp/10417532_4396178160024_8461972255997230027_n.jpg

Problem przeróbki sportstera jest taki że kupują motocykl od HD najtańszy a potem się dziwią że przeróbki jego kosztują tyle co nowa i większa maszyna ich marzeń.

Mnie zajmie jeszcze 2,3 lata przerabianie mojego moto tak jak mi się marzy, co do kasy lepiej nie rozmawiać na ten temat.

 

 

w Wa-wie i okolicy jest ponoc 8 sklepow ktore sprzedaja "memphisa" i on wychodzi ze jest najtanszy $149.99 , podobny arlen ness to juz $200 (matowy) lakier $300

oczywiscie ceny zza wielkiej wody :biggrin:

tani i dobrze to tylko ten Hong-Kong co ja mam, na allegro wisi za 300pln

 

jak sie SoA znudzi to ceny pojda w dol, :cool:

 

SpeedFreak_3qrtr_Web.jpg

...tylko ta cena , $275

To chcesz oryginał czy coś w tym stylu el Cafe :dry: .

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

no podziwiam kolegę za autokrytykę :P

p.

ps

stukanie w kalwisze nie zastąpi jazdy, a pogoda wzywa

No dokładnie ale póki co to mam wolne -L4 więc spokojnie ...........

 

Imo rób tak jak Tobie się podoba, iron to harley, który wraca do korzeni tzn. czasu kiedy hd produkował motocykle do jazdy a nie pucowania i przeglądania się w chromie. To ma jeździć a nie lśnić i tryskać tysiącem fajerwerków, jeszcze tylko brakuje wskaźnika biegu, wi-fi, srania w biegu itp. ;/. Zwróć uwagę, iż w innych krajach ludzie jeżdżą tymi "małymi" motorkami w długie trasy i użytkują go jako maszynę do codziennej jazdy/zabawy a jeśli przerabiają to pod swoje potrzeby a nie okolicznej gawiedzi.

p.

ps

powyższa wypowiedź wyraża mój osobisty pogląd i jej celem nie jest obrażanie innych użytkowników ironów.

Z drugiej strony jak go na spokojne przeczytać, to w zasadzie to mi schlebiasz :wink: .

ps. czy 500 km na jeden dzień to długa trasa twoim zdaniem :dry: , no bo jeżeli tak to się łapiemy z małaMi :rolleyes: .

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, przecież wiesz, ze to nie do Ciebie personalnie :)

Ostatnio poznałem paru gości [akurat na bmw] co mieli maksymalnie wypasione motocykle z niesamowitą ilością bajerów i właściwie jeździli nimi z domu do serwisu na przegląd i czasem wokół domu. No ale moto podróżnicze, tylko natura człowieka już mniej ;/. A tymczasem mój stary kumpel na jeszcze bardziej starej jamaszce zwiedza sobie przepiękny świat :), bez abs, esp, kontroli trakcji, grzanych manetek i siedzeń, wspomagania hamowania, komputera itp. niezbędnych gadżetów dla współczesnych motocykli :D

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamówiłem, założyłem to:

 

$_57.JPG

 

Jest pewna różnica, rozpędzam sie łatwiej do okolo 120 km/h a i 140 km/h nie zrzuciło mnie z bajka. Ogólnie dupy nie urywa ale jakas minimalna poprawa jest :) Koszt w sumie niewielki bo to chinol za 50$ z jebaja ale w sumie spoko. Nie odapda, daje radę :)

Edytowane przez demol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...