Skocz do zawartości

Woodstockowo - motocyklowo 2014


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tradycyjnie jestem ale w wiosce raczej tylko jedną nogą ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze od 95:) ale nie na moto. prawda to ze traci tam troszke "przystankiem jezus"?

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

Troche racj iw tym jest ale mi się podoba że jak rzucę bluze koło namiotu to za 3 dni będzie tam leżeć dalej.

No i czystsze kible, a płeć piękna woli to niż deska usrana po brzegi w toju ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze od 95:) ale nie na moto. prawda to ze traci tam troszke "przystankiem jezus"?

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

dramatu nie ma - nikt Cię na siłę nie werbuje ale fakt - na wlocie dają jakiś skrót z pisma św.

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Czytałem chyba nawet tutaj że ciężko wjechać gdziekolwiek,a już dojazd do wioski w trakcie festiwalu graniczy z z cudem.Mam szczere chęci na wizytę motocyklem.

Dzięki Pancur za podpowiedż,w takim wypadku trzeba będzie przyjechać dzień wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda gadacie z tym wjazdem i że top niemożliwe.

Rok temu byłem w piątek o świcie i może dlatego nie miałem kłopotu z dojazdem.

Zatrzymała mnie policja, powiedziałem że jadę do wioski, nakazali żebym nikogo nie rozjechał i było ok.

 

Co do samej bibli, to nie widziałem żeby komuś wciskali na siłe ;p

Sam wziąłem jedną, na początku są fajne opracowania.

 

Nie czułem też że ktoś mi coś narzuca. Panowała fajna i miła atmosfera. Rano byłem ledwo żywy to miął dziewczyna zrobiłą mi kawę i zupke chińską na wzmocnienie ;)

Dla mnie wioska jest ok i z chęcią tam zamieszkam w tym roku na kilka dni ;)

 

P.S Może jakieś małe forumowe lanie procentów ;p ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zamykany jest ruch kołowy na dojazdach do Przystanku. Nie dotyczy to motocykli jadących do wioski motocyklowej ale może się trafić patrol który tego nie wie lub nie pamięta stąd niektórzy napotykają trudności i co roku mamy takie sygnały.

Najlepiej przyjechać w środę to uniknie się tego problemu :-)

Wjazd w tym roku 40zł/kierowca 30zł/pasażer

w cenie:

znaczek

ogrodzony teren

tradycyjnie kawiarenka 24h gdzie kawa i herbata bez ograniczeń za free

2x coś tam z kotła ( na nasz wewnętrzny catering niestety nie mamy zgody )

 

Ilość umywalek i prysznicy jest uzależniona od ciśnienia wody jakie będziemy mieli do dyspozycji ale szału to się nie ma co spodziewać, na terenie Przystanku są płatne prysznicy ( chyba za piątaka )

Teren ten sam co w zeszłym roku, zmiana tylko w najbliższym sąsiedztwie ( w miejsce Przystanku Jezus będzie mała scena )

Zachęcam do sobotniej parady bo można zobaczyć zaplecze Przystanku za dużą sceną gdzie osoby postronne nie mają wejścia.

Obowiązuje nas regulamin Przystanku Woodstock czyli m.in zakaz szklanych pojemników ( trunki w platikach ) i ognia ( ogniska, kuchenki, grille )

Co do klimatów zalatujących Przystankiem Jezus wynika to z charakteru naszeg Klubu który jest organizatorem motowioski ale jak pisze aftys, nikogo nie molestujemy, nie obowiązuje prohibicja ( w namiocie kawiarenki i owszem ), do rejestracji nie jest potrzebna kartka ze spowiedzi i zaświadczenia że pasażerka to żona itp. ;-)

 

Można do mnie pisać [email protected] lub dzwonić 661 397759 Zbyszek . Numer warto zapisać w razie problemów z wjazdem może się przydać.

Jeżeli ktoś jeszcze nie był u nas trochę klimatu można złapać z filmików i zdjęć z lat wcześniejszych dostepnych na Fb

https://pl-pl.facebook.com/Boanerges.Poland

 

Do zobaczenia na miejscu

Jastrząb

Sekretarz CKM Boanerges

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożesz ja pie...

z wlotką to grubo pojechaliście w tym roku

o ile symboliczna wlotka jest OK to 70zł za parkę na moto to chyba trochę przesada na "darmowej" imprezie jaką jest PW

woodstock z roku na rok widzę coraz bardziej komercyjny

 

z ciekawości wszedłem na Wasz profil na FB

i pytanie - jak się ma "Chrześcijański Klub Motocyklowy Boanerges organizacja non-profit" do "Kolejna akcja marketingowa. TWOJA FIRMA MOŻE ZAREKLAMOWAĆ SIĘ W NAJNOWSZEJ EDYCJI BIBLII MOTOCYKLISTY" :banghead:

tekst: "Uwaga. Jeżeli Twoja firma chcę się zareklamować na terenie Wioski Motocyklowej podczas tegorocznego Przystanku Woodstock prosimy o kontakt" to już jest małe miki w porównaniu do powyższego

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożesz ja pie...

z wlotką to grubo pojechaliście w tym roku

o ile symboliczna wlotka jest OK to 70zł za parkę na moto to chyba trochę przesada na "darmowej" imprezie jaką jest PW

woodstock z roku na rok widzę coraz bardziej komercyjny

 

 

 

Ale kawa i herbata bez ograniczeń :D

 

Ja tam nie wiem. Raz pojechałem na moto i rozbiłem się niedaleko dużej sceny. Więcej nie jade. Niebiescy chcieli Nas wynieść z motorami po skargach sąsiadów. A wioska to już na pewno nie mój klimat. Za 70zł na woodstock'u przeżyje dzień. Z babą :D zjem coś, wypije, i jeszcze w kieszeni na następny dzień zostanie.

Edytowane przez hashman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW jest darmowy gdy rozbija się namiot na polu "róbta co chceta" z wszelkimi tego atrakcjami i konsekwencjami dla pozostawionych rzeczy i motocykli.

Za trochę wyższy standard się płaci. Jeżeli 70zł za parę ( za całą imprezę ) jest drogo to polecam cennik płatnego pola na PW http://www.toicamp.eu/cennik.php?event=88

Wychodzi za parę + motocykl ok. 100zł ....za dobę , bez darmowej kawy, herbaty ;-)

Z WOŚP dostajemy, teren,ogrodzenie i toyki. Za całą pozostałą infrastrukturę, jej transport, przygotowanie terenu trzeba zapłacić + ok. 100 ludzi dzięki którym się to wszystko kręci 24h/ dobę, Nikt z nas nie bierze za to wynagrodzenia ( a np.tydzień urlopu trzeba poświęcić ) co najwyżej dofinansowanie do paliwa. Osobiście w zeszłym roku wiozłem ludzi i sprzęt, przejechałem 1400km i dostałem 500zł. Ktoś kto kiedyś organizował zlot wie ile to kosztuje.
Proszę też wziąć pod uwagę, że klasyczny zlot zaczyna się w piątkowe popłudnie, u nas większość uczestników jest od środy/czwartku.

W odróżnienieniu też od innych zlotów nie mamy mozliwości dorobić na cateringu i piwie.

 

Co do "non profit" wystarczy zerknąć w necie na czym to polega, no przecież nie na tym, że taka organizacja nie zbiera funduszy.

Jako Klub jesteśmy zarejestrowani jako stowarzyszenie i podlegamy kontroli włącznie z rozliczeniami finansowymi. Celem pozyskania sponsorów jest uzyskanie środków na podnoszenie standardów wioski motocyklowej przy zachowania rozsądnej wjazdówki ( ci co byli w naszej wiosce kilka lat temu maja porównanie )

 

Na koniec Biblia Motocyklisty :-)

Ktoś kto miał z nami kontakt wie, że rozdajemy ją za darmo. Wystarczy jednak wstukać w necie Biblia Motocyklisty i zobaczyć, że jest ona w obiegu komercyjnym i swoje kosztuje. By ją rozdać bezpłatnie zbieramy środki ( reklama to jeden z pomysłów jak to robić ) Do tej pory przekazaliśmy ok 10tys egzemplarzy i planujemy dodruk kolejnych 10 tys. a są to nie małe pieniądze ( w każdym razie dla nas )

Dobrej nocy tym co jeszcze nie śpią

Edytowane przez Boanerges-Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...