Skocz do zawartości

Honda CBF 500 wydechy Montii, Dominator


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś planuję zamontowanie nowego wydechu w mojej CBF 500. Początkowo myślałem o wydechach firmy Dominator. Producent dodaje do tłumika wszystkie niezbędne elementy montażowe i zapewnia pięknie brzmienie. Postanowiłem jednak, że najpierw przejrzę opinie na temat firmy i cóż... recenzje są tragiczne. Jedynie kilka osób na różnych forach wypowiada się pozytywnie na ich temat. Cała reszta - dno. Wtedy natknąłem się na markę Montii, która w przeciwieństwie do Dominatora zbiera całkiem przyzwoite recenzje. I tu moje pytanie: Jak wyglądają sprawy z tymi wydechami? Czy któryś z forumowiczów miał z nimi do czynienia? Jak z montażem - producent nie dodaje do tłumików rur dolotowych, jedynie opaski. A może jednak Dominator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rur dolotowych ???O czym ty piszesz? Chcesz dostać w cenie końcówki jeszcze dolot? Żaden producent na świecie nie "doda " Ci tego za free . Co do dylematu Dominator czy Montii to obie opcje to opcje po taniości i nie spodziewaj się tu jakiś wodotrysków . Obie równie dobre lub równie złe .Sposób postrzegania tej kwestii zależy od tego czy masz świadomość jaka jest różnica w cenie pomiędzy nowym dominatorem / montii a nowym wydechem renomowanej marki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rur dolotowych ???O czym ty piszesz? Chcesz dostać w cenie końcówki jeszcze dolot? Żaden producent na świecie nie "doda " Ci tego za free .

Oczywiście, że nie. Miałem na myśli to, że producent nie ma tego nawet w ofercie. I oczywiście, że nie spodziewam się po wydechu za 400 zł brzmienia i wyglądu Akrapovica czy innego LeoVince'a. Zależy mi tylko na opinii, nie chcę kupować czegoś co nie wytrzyma nawet 2 sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź jeszcze pod uwagę firmę RM Motors. Kupiłem u nich wydech do mojego Bandita i gada to całkiem przyjemnie. Niestety nie jest idealnie. Ponieważ mój tłumik był dedykowany konkretnie do Bandziora, jego mocowania zostały odrobinę krzywo wspawane (chociaż spawy są bardzo ładnie położone). No i DB-kiler to jakieś nieporozumienie. Kawałek rurki :banghead: Ale ogólnie jak za 500 zeta to jestem zadowolony. Oglądałem też na żywo Dominatora i Monti i wygrał RM Motors.

 

Tu masz ich stronkę: http://rm-motors.pl/oferta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z Herdi - Edhaust! Po tych tańszych tłumikach wodotrysków się nie spodziewaj no i bedzie to masówka.

U Edzia bedziesz miał w orginale puszke (bez żadnego dorabiania "dolotu" czy innych kombinacji) a całe bebechy i brzmienie jakie potrafi wydobyć z komina to już inna sprawa.

Efektów pracy jest sporo na forum.

Edytowane przez lukasz-2211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...