Skocz do zawartości

IX SSSJ Będzie! Jak zrobimy :) 26-28.09


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że mamy szczęście.. ICM mówi że będzie w miarę ładnie :) i powyżej 10 stopni... :)

 

Przeca mówiłem :)

 

 

hej, do ostatniej chwili walczyłem, niestety odpadam, ale jestem z Wami duchem i cieszę się Waszym szczęściem :) .. wyszedłem z roboty dopiero.. jutro powtórka.. to los wyrobnika taki..

 

Dozo następnym razem..

 

Wielka szkoda AdBar :sad:

 

Czy grupa stołeczna miałaby ochotę na mały skok w bok, czy raczej nie?

 

Wolkan, nie czaruj tylko powiedz co masz na myśli :) Pewnie dołączę do Was na trasie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo ha. Melduje sie że będę ;)

Nie wiem jeszcze jednak czy piątek wieczór czy sobota z zapianiem kura. Jednak co by nie bylo to będę ;)

P.S Czy organizator dopuszcza spozywanie alkoholu czy bedzie to kulturalne spotkanie przy herbatce ;D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo ha. Melduje sie że będę ;)

Nie wiem jeszcze jednak czy piątek wieczór czy sobota z zapianiem kura. Jednak co by nie bylo to będę ;)

P.S Czy organizator dopuszcza spozywanie alkoholu czy bedzie to kulturalne spotkanie przy herbatce ;D ??

No tradycyjnie będzie pyffko, a jak chcesz coś mocniejszego to musisz dowieźć i znaleźć chętnych do spożycia ;)

 

Aha, icm się znowu odkręcił (jak pewnie widzicie) więc mam wrażenie że dojedziecie cośkolwiek mokrzy... :(

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A buuu :( farsiafka już dojechała :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo.

Dziękuję )serdecznie gospodarzom za gościne ;)

A staro-japonowiczom za pogawętki przy borwcu i kielbie z grilla.

W drodzę powrotnej zrobiłem jeszcze mała traśe i wróciłem do /wrocka.

Ciekawi mnie ile ekipa wracająca do wawy stałą w korku na A4 ;p ??

Dajcie znać jak minął Wam powrót.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYŁO BARDZO PYSZNIE !!!!! ZA GOŚCINOŚĆ OSKARA. WYCIECZKI REWELACYJNE ,TRASY BARDZO CIEKAWE. NA WINKLACH MOŻNA JEŻDZIĆ DO UPADŁEGO.POGODA DOPISAŁA!!! MNÓSTWO WRAŻEŃ. TOWARZYSTWO REWELACYJNE !!JESZCZE RAZ DUŻE DZIĘKI!! RAVVERSYS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYŁO BARDZO PYSZNIE !!!!! ZA GOŚCINOŚĆ OSKARA. WYCIECZKI REWELACYJNE ,TRASY BARDZO CIEKAWE. NA WINKLACH MOŻNA JEŻDZIĆ DO UPADŁEGO.POGODA DOPISAŁA!!! MNÓSTWO WRAŻEŃ. TOWARZYSTWO REWELACYJNE !!JESZCZE RAZ DUŻE DZIĘKI!! RAVVERSYS

Dołączam się do podziękowań, Gospodarze nie mają sobie równych! Dzięki za ciepłe przyjęcie "dziewicy" SSSJ - do zobaczyska w przyszłym roku!!!

 

p.s. Słynny kubek metalowy z pasztetem został u Was zdaje się :) może kiedyś przy okazji się odda, a jak okazji zabraknie, to w sumie nie jest to jakoś sentymentalnie ważny przedmiot, więc korzystajcie do woli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka :biggrin:

Jak zwykle impreza udana.

Dziękuję za mile spędzony czas zarówno przy piwku jak i na winklach :)

Aftys6, wawa nie stała i nie stoi w korkach :cool: Nawet nogą się nie podparłem w tym korku. Ogólnie podróż bez przygód.

Fotki ogarnę może do jutra. W stopce link.

 

pozdro

 

ps. Ops nie mam tu stopki :huh: Potem dorobię :)

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...