Skocz do zawartości

IX SSSJ Będzie! Jak zrobimy :) 26-28.09


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że mnie przygarniecie, bo jak sama pojadę, to na 100% zabłądzę :huh:

Ja zawszę się gubię :biggrin: Janki przy McDonaldzie o dziewiątej? Trochę późno ale tym razem nie chce mi się raniej wstawać :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawszę się gubię :biggrin: Janki przy McDonaldzie o dziewiątej? Trochę późno ale tym razem nie chce mi się raniej wstawać :tongue:

Jak nie będziesz prowadził to jest szansa że przed północą dojedziemy ;) :P

A tak na serio to mi 9 odpowiada tylko rozumiem że wtedy bez zwiedzania po drodze i ciśniemy żwawo do celu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz prowadził to jest szansa że przed północą dojedziemy ;) :P

A tak na serio to mi 9 odpowiada tylko rozumiem że wtedy bez zwiedzania po drodze i ciśniemy żwawo do celu? :)

Nocne winkle w Czechach były całkiem.... ekscytujące :biggrin: poza tym byliśmy przed północą :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja się nie pojawie z przyczyn czysto finansowych.

Dopadły mnie w ostatnim tygodniu wydatki(duże) których nie planowałem :-(

 

Sorki za zamieszanie i miłej zabawy

Szkoda Jeżyk, że nie jedziesz :sad:

 

Jak dla mnie 9 to za wcześnie. Ruszę trochę później. Jak będziecie jechać po staremu czyli gierkówką przez Bełchatów Wieluń na Wrocław i Estrelka na stację benzynową co chwila zaglądać będzie, to Was dogonię :)

Do Janek nie wjeżdżam 50-ką przelecę.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewiąta dziewiątą.... ale pogoda to mnie dziś przeraziła - miałem rano lód na szybach w samochodzie... :/

ptaqu przecież Ty do pracy wychodzisz w środku nocy ;)

 

zapowiadają że w piątek o 9 ma być cieplej... o jakieś 8-9 st :huh: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewiąta dziewiątą.... ale pogoda to mnie dziś przeraziła - miałem rano lód na szybach w samochodzie... :/

Miałem to samo o 6,30 dwa stopnie ciepła,

a na dziewiątą to o 7,30 trza wyjechać.... czas załączyć grzane manetki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściemniajcie!! :angry:

 

Na ICM pokazują pogodę bez deszczu i na plusie.

Ubrać się nie umiecie? ;)

 

pozdro

Gdzie na plusie, tam na plusie, ja to widzę że rano ponuro a potem ma się rozjaśniać.

OKiej, mam drugą wersję na "gorszą" pogodę. Mój osobisty brachol jest w bractwie rycerskim i będą się naparzać w tą sobotę na zamku w Bolkowie, i to tak raczej później (po 10-11) niż wcześniej. Jakby pogoda była w plecy to może odczekać chwilę i pojechać na zamek? Trasę do i z można zrobić tak żeby całkiem nudna nie była...

 

Nie gniewajcie się, ale ja pamiętam to spotkanie jak mieliśmy wycof ze Szklarskiej bo po prostu było nieładnie.....

 

No nic, zobaczymy.... :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że mamy szczęście.. ICM mówi że będzie w miarę ładnie :) i powyżej 10 stopni... :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...