Skocz do zawartości

cagiva river 600 strzela w gaźnik


kickof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał serwisówkę po polskiemu...ehh. Moduł jest zasilany bezpośrednio z którejś cewki. Z prądnicy wychodzi 5 kabli z czego 3 (żółte) idą na regulator a 2 (czerwony i czarny) idą bezpośrednio na moduł. Co do impulsatora to mogę powiedzieć że rośnie rezystancja gdy poruszam przy nim wkrętakiem. Ok coś będę kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w akcie desperacji zawołałem kumpla i odpaliliśmy z popychu. Zapaliła lecz chodziła około 1min. Obroty były dość wysokie ale nie było żadnej reakcji na domykanie przepustnicy. Trzymał wysokie obroty i czasem kichnął z wydechu. Następnie zgasła jakby został odcięty zapłon, zrobiła takie buuuuuu. Odpaliliśmy drugi raz i wtedy już trzeba było ostro kręcić manetą żeby nie zgasła a i tak po krótkiej pracy zrobiła nagle buuuu. Później już tylko łapała i gasła.

Świeca oczywiście zrobiła się czarna.

Pewnie problem leży w mieszance tylko jak ją wyregulować jak zaraz moto gaśnie. Z czyszczenia gaźnika pamiętam że śrubka od paliwa była wykręcona na 2,5obr od przepustnicy chyba wykręcona (zamknięta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kickof , załatw zobie lampę lub wizytę na lampie , na odległość śmierdzi uwalonym modułem lub zasilaniem modułu .

 

Takie "uuu" tez przerabiałem w TTR-ce z porzeźbionym zapłonem Poza przywróceniem do oryginału nic nie pomogło (tam był taki myk - moduł z jednego moto , koło z innego qrfa. Koło miało więcej zębów więc moduł na dzień dobry przyśpieszał zapłon prawie na maksa i poza jedną prędkością obrotową nie szło nijak zwiększyć obrotów )

Ewentulanie poświęć jeden chiński moduł za 3 dychy , zasil go z czarnego i czerwonego a sygnał z impulsatora ale miej na uwadze to co napisałem powyżej w nawiasie.

 

Pchanie jest dobre jak sie ma 18 lat albo 30kg do zrzutu :icon_mrgreen:

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Cześć,

Odgrzebuję  temat, bo jestem ciekawy, czy udało się opanować sytuację z motorkiem.

Pisałem w innym miejscu, że mam możliwość kupienia River 600 bez rozrusznika, dekla z alternatorem i koła pośredniego za naprawdę niewielkie pieniądze (relatywnie).

Moto trochę stało, bo nikt się go nie czepiał, ale pytanie czy warto się w coś takiego pchać.Czy za kwotę około 1tys da się dokupić części, o których wspomniałem ?

Zastanawiam się co było powodem, że ktoś rozgrzebał silnik i tak zostawił...może właśnie też nie mógł go odpalić.

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszaj tego patykiem.  Nie bez powodu stoi to porzucone za grosze. Jest tyle fajnych japońskich motocykli, które też da się relatywnie kupić za grosze i da się naprawić i jeździć.

 

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...