Skocz do zawartości

Yamaha Ciężko odpala!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam motocykl Yamaha XJ600 3km 51J z 1992r. który był nieodpalany przez 7lat, zrobiłem tak jak należy olej wymieniony, gaźniki przeczyszczone itd. Motocykl ciężko odpala jak jest zimny silnik, potem jak się rozgrzeje to jest dobrze, czy to może być wina że dysze są znowu zapchane jakimiś paprochami? czy nie synchronizowane gaźniki? (gaźników wógóle nie synchronizowałem, bo uznałem że nie ma potrzeby jak motocykl dobrze jeździ, a motocykl miał ciężko z odpalaniem od początku).

PROSZĘ O POMOC! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam motocykl Yamaha XJ600 3km 51J z 1992r. który był nieodpalany przez 7lat, zrobiłem tak jak należy olej wymieniony, gaźniki przeczyszczone itd. Motocykl ciężko odpala jak jest zimny silnik, potem jak się rozgrzeje to jest dobrze, czy to może być wina że dysze są znowu zapchane jakimiś paprochami? czy nie synchronizowane gaźniki? (gaźników wógóle nie synchronizowałem, bo uznałem że nie ma potrzeby jak motocykl dobrze jeździ, a motocykl miał ciężko z odpalaniem od początku).

 

PROSZĘ O POMOC! :)

Zrób konkretny przegląd gaźników-7 lat postoju, to sporo.Daj je do myjki ultradźwiękowej i po tym pełna regulacja i synchro.

Sprawdź też luzy na zaworach

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece i sparciałe filtry też by wypadało wymienić po takim postoju.

można też zerknąć na elektryke i stan przewodów zapłonowych może maja przebicie...

świece były wymieniane 2 lata temu, przed odpaleniem sprawdziłem ich stan i przeczyściłem, iskra jest na wszystkich cylindrach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...