Skocz do zawartości

Pierwszy zakup wybór.


Majassr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam w planach zakupić motocykl na którym można jeździć na karcie motorowerowej.Z góry proszę nie pisać poczekaj na prawko,lepiej zrób A1 itp. Zastanawiam się jak na razie nad Aprilla RS 50 i Yamaha TZR 50, ale szukam też innych propozycji.Zależy mi na tym,żeby był z wyglądu ładny i duży.Nie chcę crossa,będe głównie jeździła po asfalcie i mieście.Mam 171 i 14 lat.Czekam na propozycje i recenzje,z góry dziękujE. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do wyboru masz jeszcze derbi gpr 50, peugeot xr6 albo xr7 jest jeszcze kilka innych jest jeszcze masa chińskich sprzętów są tanie i jak sie coś zepsuje to masz tanio części ale są zawsze wolniejsze i większość jest na 4t czyli straszny zamół :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciał bym sobie kupić motorower ale nie wiem jaki.

Mam teraz 14lat za 3 miesiące idę robić kursy na kartę i nie wiem jaki motorek kupić sobie jako pierwszy .

Myślałem nad hondą ns1 ale nie wiem czy mi się opłaca.

Mam do wydania 2,5tys.

Proszę żeby nikt nie pisał że 14lat to za mało na motor itd.

 

I wolał bym ścigacza niż crossa i żeby nie był to skuter .

Edytowane przez Arcowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 lat to nie jest za mało na motorower - to bardzo dobrze , że chcesz zacząć od motoroweru bo w wieku 20 lat masz szansę posiadać pewne doświadczenie co za tym idzie większe szanse na przeżycie niż wielu "asów" zaczynających co najmniej od stukonnych sześćsetek.To tyle wstępu.Co do pytania zasadniczego powiem tak : wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć : jeśli chcesz nabrać doświadczenia zarówno w jeżdzie jak i obsłudze oraz drobnych naprawach pojazdu wybór powinien być inny niż wtedy gdy zależy Ci przede wszystkim na bezawaryjnej jeżdzie tudzież zaimponowaniu kolegom i koleżankom.W pierwszym przypadku wydana na pojazd kwota może być zdecydowanie niższa , w drugim wydaj maksymalnie ile możesz i zainwestuj w sprawdzone marki i modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli opcja druga.Wybierz więc motorower (u)znanej firmy.Wszystkie japończyki z wielkiej czwórki to tak naprawdę ten sam poziom technologiczny więc myślę , że należało by się kierować gustem własnym w sprawie wyglądu oraz dostępnością i ceną części zamiennych.Konkretnych modeli nie będę wymieniał ale myślę że było mnóstwo podobnych tematów więc na pewno znajdziesz sporo informacji z pomocą wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...