Skocz do zawartości

Intruder VS 800 1993r


Krzysztof 44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie motocyklistki i motocyklistów. Dzisiaj chciałem po zimie pierwszy raz uruchomić swego intruza. Założyłem naładowany akumulator zrobiłem wszystko jak zwykle, jakie było moje zaskoczenie gdy po przekręceniu kluczyka w stacyjce i naciśnięciu przycisku start rozrusznik zaczął kręcić i nie przestał nawet po wyjęciu kluczyka i przełączeniu czerwonego przycisku. Pierwszy raz takie coś mi się zdarzyło nigdy nie było problemu z z odpalaniem nawet po zimie. Proszę o jakieś wskazówki co może być przyczyną takiego zachowania. Chciałbym zacząć sezon. Pozdrawiam.

 

post-58108-0-38945400-1396722941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam posiadam Intrudera vs 800 1993r. Posiadam go od lat 9 nigdy nic się nie działo. Dzisiaj chciałem zrobić rundkę po dłuższym czasie nie jeżdżenia. Odpalił z problemami ponieważ słaby był akumulator. Ledwo ledwo ale zakręcił i jakoś odpalił. Po rozgrzaniu i przejechaniu ok 500 m motocykl zaczął szarpać i zgasł, potem go już nie mogłem odpalić, rozrusznik nie zakręcił ani razu. Wepchnąłem go na górkę odpalił na pych i do garażu dojechałem. Przed garażem znowu zaczął szarpać ale nie pozwoliłem żeby zgasł wcisnąłem sprzęgło dałem gazu i do garażu dojechałem. Pomyślałem że może jak ostygnie będzie jakaś zmiana ale nic. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. sprawdzę akumulator. Klakson działa, a gdy wciskam starter to przgasają kontrolki. Na razie nie bardzo mam czas ponieważ remontuję przyczepę kempingową może uda mi się wyjechać na weekend. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bym obstawił sam rozrusznik, na stół dziada i zobaczyć co kryje w środku, może szczotki, może magnes(y) się odkleił różnie bywa, sprawdź kable połączenia z masą może zaśniedziale i czy się nie grzeją podczas próby krecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...