Skocz do zawartości

Wypożyczenie supersporta na tor Poznań


brbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Na co dzień jeżdzę Fazerkiem 600. Wiem, że nim też można wjechać na SD w Poznaniu, ale od jakiegoś czasu ciekawi mnie, czy jest w Polsce jakaś oferta wypożyczania ścigów na tor w Poznaniu. Czy ktoś próbował zbadać temat? Czy są firmy, które wypożyczają na tor w Poznaniu? Czy może pozostaje wypożyczyć "cywilnie" w Poznaniu sporta i jechać na tor? Jakie są ceny, jeśli w ogóle coś takiego jest dostępne? Szukałem już na forum i w necie, ale nic konkretnego nie znalazłem. Czyżby pozostawało kupno gsxr leciwego jako drugiego moto tylko na tor?

 

Dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również interesowałem się tym tematem w tamtym roku i znalazłem tylko to

Nie znam szczegółów nie badałem dokładnie tematu, stwierdziłem że jednak będę jeździł moją R1 na SD od czasu do czasu. ;) Jednak jak się czegoś konkretnego dowiesz to napisz, ile to kosztuje itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany i właściwie to szukam osoby która wypożyczyłaby sprzęt wspólnie ze mną ponieważ tak będzie bardziej ekonomicznie i lepiej rozplanowane (7 sesji dziennie to dużo na jeden raz). Tzn. SD 2 lub 3 dni płacimy po połowie (za SD i za wypożyczenie) jeździmy po 3 ,4 sesje dziennie. Wypożyczenie to 500zł na dzień więc wyjdzie 175zł za sd (zniżkowe)+250zł za sprzęt na dzień na osobę więc chyba nieźle szczególnie, że odpada koszt transportu i eksploatacyjne.

 

Jak jesteś zainteresowany to daj znać

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztuje 500 + paliwo za cały dzień. Chłopaki mieli w zeszłym roku chyba 3 sprzęty, które wypożyczali - 2x R6 i chyba jakąś kawę. Wypożyczałem w zeszłym roku. Koszty naprawy sprzętu po ewentualnej glebie dzieli się po połowie z chłopakami od których wypożyczasz.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja, że miałbym możliwość stałego wypożyczania na chwilę obecną R1, 600K9 i ZX-9 na tor, z obsługą, transportem, paliwem w cenie itd. na SD jak znalazł. Więcej info co i jak podam, gdy ustalę coś więcej. F-V na usługę, więc można wrzucić na firmę. Zainteresowani?

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Na co dzień jeżdzę Fazerkiem 600. Wiem, że nim też można wjechać na SD w Poznaniu, ale od jakiegoś czasu ciekawi mnie, czy jest w Polsce jakaś oferta wypożyczania ścigów na tor w Poznaniu. Czy ktoś próbował zbadać temat? Czy są firmy, które wypożyczają na tor w Poznaniu? Czy może pozostaje wypożyczyć "cywilnie" w Poznaniu sporta i jechać na tor? Jakie są ceny, jeśli w ogóle coś takiego jest dostępne? Szukałem już na forum i w necie, ale nic konkretnego nie znalazłem. Czyżby pozostawało kupno gsxr leciwego jako drugiego moto tylko na tor?

 

Dzięki za pomoc ;)

Szczerze napisawszy trochę nie rozumiem wypożyczenie moto sportowego na tor, gdy jeździsz nakedem.

 

Do pozycji ciężko się przyzwyczaić, choć nie da się ukryć, że kierownica i podnóżki w jeździe po torze pomagają, do tego nie wierzę, że nie ma strachu przed glebą, tak więc jeździ sie jak ci*a, choć jest 100% lansu.

 

Nie l;epiej jak wpadniesz swoim wyczutym fazerkiem, i w grupie C złoisz na winklach tyłki przerobionym sześćsetką i objedziesz kilka litrów, co jest cholernie satysfakcjujące a jak wpadniesz z uzależnieniem sprzedać fazę i kupić jakiegoś sporta.

 

Poza wyścigami łoic na co dzień swoim sportem, znów wyczuć na maksa, tak by złączyć się w jedność i znów mieć satysfakcję z objeżdżania innych sprzętów...

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to nieporozumienie.

Jeśli ktoś chce się tylko przelecieć sportem, to zawsze od kogoś na jedną sesję da się pożyczyć.

A jeśli chce jeździć regularnie, to jak można jeździć jakimś wypożyczonym sprzętem, który od czapy wyregulowane zawieszenie, ustawione sety, klamki etc.

Nie kumam, po co to komu....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...