Skocz do zawartości

co sądzicie o firmie ALL balls


Rekomendowane odpowiedzi

nie koniecznie. niektore wyroby maja ok a co do łożysk to zalezy co spakują w pudełko - czasem tani chiński zamiennik a czasem porządne tożsame z produktami stosowanymi na pierwszy montaż.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ogólno dostępna ogólno stosowana. nie jest zle, uszczelniacze sa miekie i nie parcieją zbyt szybko tak wiec spoko

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam łozyska w główce ramy tej marki - oni jako jedyni mieli rolkowe do mojego moto . Powodów do narzekań nie mam , wszystko ok .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem że po "internetach" chodzi sporo negatywnych opinii o all balls głównie powtarzane przez sprzedawce który ma inne marki w ofercie ;)

Chciałbym zdementować te plotki

sam sprzedaje / używam / stosuję
i są ok.

Jeśli ktoś ma zamiar wyrażać opinię o produktach firmy All Balls niech wypowie się ktoś kto je stosuje, a nie ocenia książkę po okładce.

"chciałem waszych opinii ale dobra nie było tematu .. nie ma co się radzić wystarczy spojrzeć na logo i już widać że porażka "
bez komentarza :)

Największy w Zielonej Górze Sklep motocyklowy - DK Motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełko można otworzyć (to nie nowość), jak ktoś kupuje u sprzedawcy krzak, który ma "nowe oryginalne, nie wyciągane z opakowania" łożyska czy cokolwiek, to może tam sobie włożyć nawet wał od jelcza, wysłać wam i producent nie ma nic do tego...

Największy w Zielonej Górze Sklep motocyklowy - DK Motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...