Skocz do zawartości

W Polsce będą jeździły legalnie auta z kierownicą po prawej stronie


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Krakers, a co mają czteroślady z cofniętym 5x licznikiem do sprowadzonych z UK samochodów z kierą po prawej? O złomach z dojczlandu były inne tematy.

 

Diabeł, to ja właśnie pytam co wskazuje, że złom z UK miałby zastąpić ten z DE? Na czym polega jego atrakcyjność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialbym Ci odbierac marzen, powiem tylko, ze tanio jest naprawde relatywne.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niby forum motocyklistów a czasem mam wrażenie jakbym czytał forum zielonych :D Mi micha się cieszy bo sporo japończyków nie występowało jako lhd, nawet nie chce mi się ich wymieniać, tyle tego. I Jeśli to faktycznie przejdzie to być może spełnie jedno z motoryzacyjnych marzeń :D

 

dokładnie , też z tego powodu jestem za :D

 

parę autek mi się podobało gdzie wręcz przekładka byłaby niemożliwa , bo to nie są popularne vauxhalle czy inne popularne auta gdzie wszystko idzie dostać......

 

wyprzedzanie ?? buhehehehe ja na palcach wszystkich kończyn mogę chyba policzyć ile razy coś wyprzedziłem , przez 3 lata posiadania B :D

nie wyobrażam sobie tylko zmiany biegów lewą ręka , ale pewno kwestia przyzwyczajenia........

pozatym parkujesz równolegle i wysiadasz od strony chodnika a nie ruchliwej ulicy -czyli bezpieczniej si :D ??

 

a co to za różnica czy złom jest od niemieckiego turasa, czy angola , czy polaczka spawaczka ?? złom to złom....

 

 

kei car,

 

nooo :D np takie napuchnięte tico

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Subaru_Sambar_Dias_001.JPG

 

klima, elektryczny szyberdach , automat, 4x4 , 6 miejsc , rama , hak, kiedyś był do sprowadzenia (odbiór w porcie ) za 2100 USD chyba , ale on nigdy nie występował w wersji z kierownicą z lewej strony, przekładki nie da się zrobić chyba że jakaś rzeźba więc nie dałoby się go legalnie zarejestrować.....a teraz się da :D

 

a do miłośników wyprzedzeń i wychyleń zza tira -nie wiem jak bardzo kogoś musi kobieta nie kochać żeby benzynowym 1.2 mającym w okolicach 55KM , w automacie zabierać się za wyprzedzanie :D ja tikaczem się boje i nie lubię , a to jest manual i sporo lżejszy........

 

chociaż przedstawiciele handlowi swoimi fabiami 1.0 w gazie w automacie wyprzedzają po 2 tiry, zawsze jak widzę jak to robi modlę się w jego intencji , żeby żony i dzieci nie zostawił :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sprowadzaniem to bedzie jak z tymi Bulgarskimi i Rumunskimi obywatelami co to mieli milionami do UK zjeżdżać po otwarciu granic dla nich przez UK. Wszyscy sie bali, ze sie całe 2 kraje do UK przeniosą, huehue. Ja i tak przewiduje, ze większe szansę będę mial wjechac pod kierownika koparki na gazie wyjezdzajacego z podporządkowanej niż anglika.

 

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2007 roku kupiłem anglika za równowartość 4500 zł, w Polsce ten sam samochód na mniejszym wypasie kosztował 13000 zł.

 

Podejrzewam, że co chwilę będzie się spotykać angliki na drogach, bo można jeździć furkami na jakie wcześniej nie było stać.

 

A, że są niebezpieczne przy ruchu prawostronnym to fakt.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...