Skocz do zawartości

Legendarna rama kawasaki


TyLuH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koles spawal taka rame , co chwila peka w innym miejscu ,pospawana nada sie tylko do stuntu ..

 

ach te zielone buble made in china :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kiepska porada z długoterminowegu punktu widzenia , ale :

 

- sprzedaj tak jak jest do stuntu , sami se zrobią

- zrób przekładkę i pogoń to moto z założeniem (domyslnym :D ) że użytkownik zna przypadłośc modelu :icon_razz:

 

Potem kup , jak kochasz zielony , coś co nie pęka i w czym zawory nie nurkują w gniazdach . JA sie nie znam , mnie ten zielony wqrfia od zawsze, nie dotykam (no poza ER6n po bułki ).

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ZX-6R 95r. też mi pękła w podobnym miejscu.

Pospawana przeżyła silnik, bo po 15-20kkm od tej operacji walneła panewka.

Także z zieloną wesoło było :)

 

Przez te 20kkm po pospawaniu już nigdy z nią problemów nie było, ale po każdej mocniejszej dziurze było macanie ramy czy rysy nie idą... Nigdy więcej takie dykomfortu i strachu!!! Zbyt dużo niebezpieczeństw na nas czycha na 100% sprawny motocyklu, więc lepiej sobie takiej miny nie dokładać...

 

Z tego co mi magik mówił, to ponoć w środku ramy jest jakaś dodatkowa guma usztywaniająca która przy spawaniu się topi i kołko zamknięte. Jedno wzmacniasz, drugie osłabiasz...

Z ZX-9R też miał na początku problemy, ale wspawywał od środka wzmoceninia i dawał bezterminową gwarancje.

 

Przeżyłem, ale osobiście odradzam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Dla scislosci nie mam zielonej tylko czewroną ;) na zieloną przyjdzie czas...

Co do tej gumy owszem, jest od wewnetrznej strony.

 

No i kwestii sprzedazy poki co nie biore pod uwage, a jezeli bede musial to poinformuje. Musialbym byc frajerem naprawde duzego kalibru zeby puscic wadliwy material bez jakiegokolwiek info na temat ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi kolor Twojego motóra tylko o barwy firmowe.

A ogolnie podejście masz zdrowe. Szukaj drugiej ramy i tyle.

 

 

TT

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...