Skocz do zawartości

Ciekawe miejsca i trasy dla motocyklistów - mapka + aplikacja


drzewo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Androida 2.3.5 jest aplikacja. Napisz do mnie maila to Ci podeśle instalke, bo niedawno zaktualizowałem aplikacje i zmieniłem interfejs, dlatego ta nowa wymaga teraz wersji 3.

 

Od dzisiaj jest też coś dla posiadaczy innych systemów: Symbiana, iPhone, WebOS i wszystkiego innego :) W telefonie wystarczy wpisać adres i voila:

http://www.moto-opinie.info/miejsca/

Przed tym należy włączyć GPS i po załadowaniu strony pozwolić na użycie GPSa. Gdyby nie działało spróbować zrestartować telefon - miałem tak na androidzie, że dopiero restart i ruszyło Dodałem też liste kilku predefiniowanych miast żeby można zobaczyć co jest w innych rejonach Polski do zwiedzenia. Jakby trzeba było dodać jakieś miasto to pisać ;]

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mapka będzie wkróce w aplikacji na androida + możliwość przeglądania miejsc offline.

 

Tymczasem dodałem funkcje noclegi - jeśli prowadzicie agroturystyke, hotel, pole namiotowe lub znacie noclegi przyjazne motocyklistom to zachęcam do dodawania do bazy - po wejściu w miejsce w dane miejsce będą wyświetlały się po prawej stronie noclegi do 60km od tego miejsca. Sam nie będe ich dodawał bo to sporo czasu by zajęło, ale technicznie jest już taka opcja :)

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pozwolę sobie odświeżyć, bowiem na mapce jest już blisko 1,5 tys miejsc do odwiedzenia i ciągle przybywa :)

 

http://miejsca.moto-opinie.info :)

 

Ponadto stworzyłem aplikacje na Windows Phone, która działa również w trybie offline(mapa miejsc). Od czasu ostatniego wpisu także aplikacja na Androida przeszła duże zmiany - pojawiła się w niej mapa miejsc taka jak na stronie. Aplikacja na iOS prawdopodobnie pojawi się do wiosny, a tu podaje link do aplik na Windows Phone

 

 

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/moto-opinie-info/07bec627-071f-4b4f-8039-98e0d9fde3d8

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie. Dodam fajną agroturystykę w okolicach Zwierzyńca bo widzę że nie ma :lalag:

 

Wrzucaj :) Noclegi jak najbardziej potrzebne - wkrótce zmienie sposób ich prezentacji - będzie można je wyświetlać także bezpośrednio na mapce i dodawać na podobnej zasadzie jak miejsca - jednym kliknięciem.

 

 

 

A nie da się dorzucić do tego zaznaczonych fajnych tras? Np. jakimś innym kolorem fajnych krętych odcinków z dobrym asfaltem. Są tacy, którzy wolą jeździć niż zwiedzać :)

 

Jedno nie przeszkadza drugiemu ;) Drogi masz oznaczone śladem na mapce, a w aplikacjach także są wyróżnione - na WP mają kolor niebieski, a w Androidzie jest ikonka drogi. Brakuje wyświetlania śladu trasy w aplikacjach tak jak na mapie pecetowej, ale to jedynie kwestia czasu :) Niedawno dodałem też osobną zakładke trasy motocyklowe - po wejściu można dodać własne odcinki z pomocą edytora trasy :) Oczywiście w planach jest przerzucenie także nowej zakładki trasy do aplikacji.

 

Pozdrawiam :)

 

ZgKg.jpg

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...