Skocz do zawartości

Nowy tor


Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

A mi właśnie ten wątek przywraca wiarę w ludzi, bo okazuje się, że większość forumowiczów z działu "sport" jest świadoma tego, że im ktoś podaje kit. Przy czym zwracam uwagę, że nikt nie zanegował sensowności budowania obiektów sportowych, a mógłby, bo za koszty utrzymywania stadionów wybudowanych na euro z pieniędzy podatników mogłyby już powstać dwa tory wyścigowe.

 

Mnie to cały ten temat już po prostu śmieszy, bo zdałem sobie w porę czas, że tu naprawdę nie ma warunków do uprawiania wyścigów na asfalcie. Sorry, nie ten klimat.

Politycznie i państwowo tak, ale to co zrobili chłopaki z Białej Podlaskiej to zasługuje na szacunek i fajnie by było jakby inni poszli w tę stronę.

 

No ale zawsze trzeba kręcić nosem, że to nie Nurburing. (nie do Ciebie picie)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy inne kryteria wiary w ludzi.

Proponuję zająć się swoją robotą, a innym przynajmniej nie przeszkadzać. Jak nie wyjdzie, to trudno, a jak wyjdzie to się cieszyć.

Niektórzy z Was narzekają jakby mieli po 80 lat na karku, aż dziw bierze....

 

Spiwor - fajnie, że ktoś w Białej coś zrobił. Chwała za to. A że ja tam nie jeżdżę, to mój wybór.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że dopóki nie spróbujesz nie wiesz jak to smakuje :)

 

Trochę Ci się dziwię, jak masz możliwość to czemu nie ?

 

 

Mamy inne kryteria wiary w ludzi.
Proponuję zająć się swoją robotą, a innym przynajmniej nie przeszkadzać. Jak nie wyjdzie, to trudno, a jak wyjdzie to się cieszyć.
Niektórzy z Was narzekają jakby mieli po 80 lat na karku, aż dziw bierze....

Spiwor - fajnie, że ktoś w Białej coś zrobił. Chwała za to. A że ja tam nie jeżdżę, to mój wybór.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że Pejser najpierw o tym dużo mówił, a potem palcem nie kiwnął. A tu chłopak chciał się czymś pochwalić, nad czym (zakładam) po cichu pracował jakiś czas. To zupełnie inna historia.

 

A wiesz, że dopóki nie spróbujesz nie wiesz jak to smakuje :)

 

Trochę Ci się dziwię, jak masz możliwość to czemu nie ?

 

Bo póki mnie na to stać, to wolę jeździć po homologowanym torze. Jak nie będę miała na to kasy, to albo pojadę na Białą, albo zostanę w domu. Nie wiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od przynależności partyjnej p. Banaszaka, to trzeba przyznać, że jest jedynym posłem (jak na razie), który zalogował się na naszym opiniotwórczym forum, i ten fakt należy docenić..., mimo tego ,że swego czasu się obraził, strzelił focha i się wylogował. Ale widocznie Jego polityczna natura pozwoliła na zmianę zdania, na dwa miesiące przed wyborami do P. E., do którego spróbuje się dostać mając 2 nr na liście TR, tuż za całującymziemięjakpapież Markiem Siwcem. Wolno Mu.

Co do toru, to wydaje mi się, że projekt nabiera realnych kształtów. Przede wszystkim, teren 190 ha ma realnie działającego właściciela (InvestGDA), pomysł i nawet koncepcję zagospodarowania (projekt Tilke'go - guru w temacie). Biorąc pod uwagę fakt, że post Maćka PO wieszczący przełom w sprawie miał miejsce tuż po targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes (największe w Europie), gdzie InvestGDA było organizatorem uczestnictwa Metropolii Gdańsk - to być może znalazł się inwestor prywatny, który może dźwignąć koszty budowy toru. Jeśli LOTOS odpuści sprawę, co jest dosyć prawdopodobne, ze względu na niestabilną sytuację za wschodnią granicą.

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od przynależności partyjnej p. Banaszaka, to trzeba przyznać, że jest jedynym posłem (jak na razie), który zalogował się na naszym opiniotwórczym forum, i ten fakt należy docenić..., mimo tego ,że swego czasu się obraził, strzelił focha i się wylogował. Ale widocznie Jego polityczna natura pozwoliła na zmianę zdania, na dwa miesiące przed wyborami do P. E., do którego spróbuje się dostać mając 2 nr na liście TR, tuż za całującymziemięjakpapież Markiem Siwcem. Wolno Mu.

Co do toru, to wydaje mi się, że projekt nabiera realnych kształtów. Przede wszystkim, teren 190 ha ma realnie działającego właściciela (InvestGDA), pomysł i nawet koncepcję zagospodarowania (projekt Tilke'go - guru w temacie). Biorąc pod uwagę fakt, że post Maćka PO wieszczący przełom w sprawie miał miejsce tuż po targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes (największe w Europie), gdzie InvestGDA było organizatorem uczestnictwa Metropolii Gdańsk - to być może znalazł się inwestor prywatny, który może dźwignąć koszty budowy toru. Jeśli LOTOS odpuści sprawę, co jest dosyć prawdopodobne, ze względu na niestabilną sytuację za wschodnią granicą.

Nie musimy czaekać do maja wszysko wiemy.Z dwojga złego wolę Siwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, aby robić z tego wątek polityczny. Ale niektórzy zaczęli...

Przykro Was czytać. Nie ma co porównywać nas do Francji czy Niemiec jeśli chodzi o stosunki z Rosją.

A jak się komuś nie podoba - jest demokracja. Można zagłosować na PiS albo inną partię. Albo w ogóle zagłosować, a potem narzekać. Albo pójść do polityki i zrobić wreszcie wszystkim dobrze. Gratuluję i pozdrawiam.

 

A za kolegę Maćka trzymam kciuki.

Piórko. Niestety tym razem nie podzielam Twojego poglądu. Skoro, ktoś podkreśla swoją orientację polityczną i próbuje przemycać treści użyteczne mniej lub bardziej na potrzeby agitacji politycznej, to ja osobiście oczekuję od niego spełnienia obietnic.

Temat Pionek, Gdańska , Lublina to tylko trzy przykłady politycznego wykorzystania tematu budowy obiektów sportowych. Zwrócę uwagę na fakt, że większość forumowiczów nie mieszam do swoich rozważań w innych wątkach tematów politycznych.

 

Tak naprawdę mam gdzieś jaka opcja zbuduje obiekt. Interesuje mnie jedno ( jak i Ciebie) aby ten obiekt powstał i był dostępny jak najszerszemu gronu użytkowników.

Czas pokaże czy Pan Maciek PO ma szczere intencje, czy też ........

Pozdrawiam

Pruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on nie pisał że obiekt powstanie tylko że jest większa nadzieja na realizację tego obiektu(nie światełko tylko latarnia) :) więc nie wiem dla czego piszesz że oczekujesz od niego spełnienia obietnic. Każdy z Was jest dorosły i ma swoje poglądy i nikt nie zmusza nikogo do głosowania na tego pana, ja pisałem że nie głosuję i nie będę głosował ale chłopakowi kibicuję i tak jak Yuby wierzę ale nie spodziewam się cudów i nie podpalam się tak jak co niektórzy z Was. ;)

Póki co mamy tor Poznań i tam możemy naku.... :biggrin:

Temat tak jak Piórko napisała, stał się tematem politycznym ale po hu.... ? ja czekam na kolejne info od pana Maćka i tyle w temacie, nie kazał ciągnąć za język więc to szanuję i czekam. :) Zostawcie tę politykę bo to nie ma sensu tylko czekajcie na kolejne info. ;) i przygotowujcie się do sezonu. :)

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuberto dzięki za jakieś obszerniejsze informacji. MaciekPO trzymam kciuki, ja mam do Gdańska 240km więc nie jest tak źle :) ale się nie napalam zbyt mocno, tak jak pisałem. :)

Dlaczego trzymasz kciuki za Maćka Po.Przecież on tylko powiedział o jakiejś latarni którą ogłosi w maju.Pomysłodawcą jest p. Zdanowicz znany działacz między innymi PZM.Organizator mistrzostw świata w motocrosie w latach 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jawa ogólnie trzymam kciuki za ten projekt i tak naprawdę w dup... to mam kto go prowadzi ale wnioskuję że Maciek jest też w tym temacie więc adekwatnie jemu też kibicuję. :) jeśli w tym temacie pan Zdanowicz też macza palce to też mu kibicuję co nie oznacza że będę na nich głosował ;) nie traktuję tego tematu jako blok przedwyborczy tylko info że coś się takiego dzieje. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...