Skocz do zawartości

Spadek mocy + większe spalanie Virago 535


mpchck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam następujący problem, w grudniu poprzedniego roku podczas zimowych przejażdżek moją virówką 535 zauważyłem:

1. dużo większe spalanie - normalnie brała mi ok.5l/100, teraz jest to ok.9l/100 tłumaczyłem to sobie niską temperaturą, bo każdy silnik więcej pali podczas zimy.

2. znaczący spadek mocy - podczas gdy na początku latałem nią 150-160, teraz dojeżdżam do 90 i wskazówka ani drgnie - tego już nie potrafiłem sobie w żaden sposób wytłumaczyć, jako że w kwestii mechaniki jestem jeszcze laikiem (pierwsze moto).

Czym mogą być spowodowane powyższe objawy? Jeśli coś podejrzewacie, to wiecie może jaka może być pobieżna wycena naprawy tego w serwisie?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć filmik jak sie wkręca na zimno (nie przekraczaj 3 tysi) i na ciepło .

Załoze sie że uwaliłes jedną swiecę jakimś odpalaniem na krótko w zimie .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jednej takiej to sie cylinder zglazował po kilkudzieiseciu km. Potem trza go zrzucić do honowania . A to może kosztowac 2-3 ray tyle co komplet membran.



http://allegro.pl/membrana-membrany-yamaha-xv-535-xv535-virago-nowe-i4134238724.html

Nawet wymienią w cenie.

 

Albo tu

http://www.ebay.com/itm/NEW-2PCS-CARB-SLIDE-DIAPHRAGM-YAMAHA-VIRAGO-XV400-XV500-XV535-83-99-RUBBER-PART-/271447664258?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item3f338aa682&vxp=mtr

 

Usrańców poj**ało z ceną wysyłki - to może isc listem za pare baksów . Szukaj podobnych aukcji .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli je podziurawiłes i zaczał jechac 90 to tak :D

Co znaczy popalone swiece ? Jaki miały kolor - najlepiej fotka .

 

Weź dobry bit krzyżakowy , zrzuc atrape baku , stuknij każda śrubke pokrywy membran przez bit i potem odkręć . Nie pogub niczego(pod deklami moga byc dodatkowe uszczelki) . 15 - 20 minut roboty...

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...