Skocz do zawartości

Ducati st2 olej na wydechu


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki , sprawdze temat , ale chyba nie za precyzyjnie sie wyrazilem a mianowicie gdy moto sie zagrzeje to mam wrażenie ze rozrusznik nie ma siły przełamać kompresji silnika , wrzucam bieg , popycham i rozrusznik zaskakuje i ducati ozywa , w innych sprzetach obstawial bym tulejki , tutaj jestem zielony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly Off-topic. Pamietam jak kiedys cos mi sie zepsulo i gdy naciskalem na starter, slychac bylo tylko takie cyk, cyk, o ktore Klod pyta. Motocykl zapalalem zatem na pych, bydle wazylo nie malo, okolo 260 kg, tak jezdzilem przez kilka dni, w weekend przyjechalem do rodzinnego domu. Motocykl do garazu, zestaw narzedzi, piwka, kolega i do roboty. I wiecie co? Wystarczylo mase na aku dokrecic :banghead: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na akumulator - ja miałem podobnie wprawdzie w harym , że na ciepoł/gorąco problem z zapalaniem , a na zimo na strzał i musiałem niesteyty aku wymienić (ktoś na forum mądrze to opisał dlaczego słabe aku nie pali na ciepłym silniku - poszukaj )

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Objawia sie to tak ze , rozrusznik robi jakby pol obrotu walem i nie ma siły dalej , popchne do na biegu ustawie wał w innym położeniu i zapala , dziś po południu polatam zobaczymy co dalej

Tzn , nie ma siły obrócić wałem a słychac że powoli sie kręci (trzeszcząc lub tez nie ) czy wszystko staje w miejscu ? Pierwszy przypadek - sprzęgiełko rozrusznika ,drugi - coś z połączeniami wysokopradowymi / rozrusznikiem .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa . Wszystko jak trzeba dałem nowe aku . Dzięki

Powoli zakochuje sie w ducati , jednak brak elastycznosci dokucza , czy w innych ducati tez tak jest czy tylko st2 tak ma

Jeżdżąc starą hondą , zapinam piątkę , i jadę 300 km nie zmieniając biegu. No i ta sieczkarnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A skąd pomysł że silnik V2 ma być elastyczny?

 

Silniki ducati nie tolerują niskich obrotów, trzeba je chłostać a nie pitu pitu po liściach.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...