Skocz do zawartości

VTR 1000f


dawidwu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po sprzedaży CBR600 przyszedł czas na litra. Miał być jakiś R4, ale po usłyszeniu dźwięku Firestorma na Leovince-ach padło na V2. Vtr-a była w stanie wizualnym średnim, ale technicznym bez zarzutów ( zrobiłem jakieś 1000km i jest ogień) . Jeszcze parę drobiazgów do zrobienia i można zacząć nowy sezon.

 

post-13414-0-14395900-1391328122.jpg

post-13414-0-67610400-1391328136_thumb.jpg

post-13414-0-97151100-1391328247.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba lepiej wąskotorówką jeździć.

 

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to nie pisz.

Moderator.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZW masz jeszcze jakieś inne mądrości w zanadrzu? powaga... ja człowiek wyluzowany jestem ale takie bzdety to naprawdę można sobie darować. Szczególnie w tym dziale gdzie widać chłopak chce się pochwalić a z postu wynika pełna świadomość co kupił i w jakim stanie. Jest zadowolony i to jest najważniejsze.

 

Yuby miałeś takie moto i nie wiesz że często ludzie wymieniają w tym modelu całe kompletne zawieszenia? Na allegro stały ostatnio 2 sztuki też ze zmienioną przednią zawiechą. Oglądałem jednego i uwierz trup to nie był.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne moto jak dla mnie gratuluję zakupu.
Pięknie gra to serducho :D

Pilnuj w nim stanu oleju jak będziesz zbyt ostro po obrotach dawał.
Mam paru znajomych z VTR 1000 i pierwsze ich doświadczenie z V2 kończyło się na sporych ubytkach oleju.
Motocykl miło ciągnie na niskich i średnich obrotach ale na prędkości ustępuje już mojej VFR przynajmniej jak z kumplem się złapaliśmy na drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie jest z sc33, niewiem czemu było wymieniane (czy ktoś wymienił żeby się lepiej prowadził, czy z konieczności bo pokrzywił). Jeszcze trochę pracy przede mną by lepiej wyglądał. Ale najważniejsze ze jeździ prosto i silnik chodzi cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...