Skocz do zawartości

Bulgaria-Albania, wrzesnien 2014r.


Robert von Berlin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadnego parcia na dystans czy cele podrozy. Zadnych przewodnikow i kurczowego trzymania sie trasy. Intuicja, rozmowy z ludzmi i otwarte oczy i glowy. Procz gor w Bulgarii i plaz w Albanii / Czarnogorze nie zakladam innych stalych punktow programu. O pogodzie gadalem juz z gora a reszta bedzie dobrze, a nawet jeszcze dobrzej :)

 

Bez napinki to brzmi nieźle :)

Chętnie wpiszę się na listę rezerwową. Na 100% nie mogę się deklarować, bo jest kilka czynników rodzinno-urlopowych, które muszę wziąć pod uwagę. Nie wiem przede wszystkim czy dam radę wygospodarować 2 tygodnie urlopu, ale kto wie... Tym bardziej, że kierunek wyprawy i jej charakter fajny... :)

pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułagarskie góry brzmi nieźle...

 

 

Byłem w Górach Bułgarskich - Rodopy , zajebiste drogi , jest co oglądać , polecam wszystkim PIRIN - miejscowość w której czas zatrzymał się po jakimś katakliżmie , wrzucę zdjęcia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bułagarskie góry brzmi nieźle...

 

 

Byłem w Górach Bułgarskich - Rodopy , zajebiste drogi , jest co oglądać , polecam wszystkim PIRIN - miejscowość w której czas zatrzymał się po jakimś katakliżmie , wrzucę zdjęcia ....

Jak z tymi fotkami ?/ bo jestem ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja niestety nie mogę być uzależniony od Twojego psa. Lubię konkrety a ty dajesz odpowiedź jak jakiemuś łebuniowi. Dwa tygodnie do wyjazdu a ja mam czekać czy załatwisz opiekunkę/ opiekuna. Dziękuję, rezygnuję z wyjazdu. Powodzenia.

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie plan się delikatnie mówiąc wyklarował, w nd popołudniu startuję z wawy.. musze podjechać gdzieś pod granicę, tam nocleg i w pon wieczorem chce być w Makarskiej, będą tam już moi znajomi, którzy jadą wcześniej autem, i u nich na kwaterze nocleg, następnego dnia pewnie odpoczynek, jakaś łódeczka, a dalej się wymyśłi, mam zamiar zjeździć czarnogórę i zachaczyć o albańskie góry, miejscowość Theth, ewentualnie jak będę sam to trochę szutrowych tras, jak koledzy na szosowych oponach dostosuję się, jak by co mój nr tel 793 350 565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jestem z Ukrainy, gdzies w okolicy 28.08-01.09 wybieram sie do Bulgarii, 3-5 dni nad morzem lub w przejazdkach po kraju, potem Macedonia, Albania, Czarnogora, Bosnia, Serbia. Juz pokonalem ta droge rok wczesniej, spodobalo mi sie, chce powtorki, ale tym razem chialbym pojechac bardziej relaksowo, z namiotem, drugorzednymi drogami (rok temu nocowalem w hotelach, jezdzilem glownymi drogami). Jade powoli (90-100 max), ale pewnie. Tak na ogol podrozuje sam, jestem bardziej introwertykiem, ale byloby fajnie, gdyby udalo sie przejechac razem przynajmniej czesc drogi, w Macedonii, Albanii lub Czarnogorze, wszystko jedno. Jak widac, troche mowie po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...