Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze szlifierki do 3tyś.zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam jakiegoś fajnego i dobrego moto dla siebie...

 

Szukałem, pojedźiłem i widziałem Aprilie AF1 95r(2350zł) i Honde NS1(2650zł).

 

Najlepiej mi sie śmigało na AF1. no ale stan techniczny nie pozwalał nawet na powrót do domu(brak przeglądu,nie odpala na rozrusznik, do ustawienia gaźnik, strasznie przerywała i przód strasznie pływał )

 

NS1 dziwnie mi sie siedziało i jakoś nie mogłem się przyzwyczaić. W silniku od 2,5tyś do 3tyś. obr strasznie dzwoniły pierścionki,plastiki połamane poklejone, i nie wkręca sie na 6 biegu

 

Co byście polecili?? może być nawet do remontu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że chodzi o szlifierkę/kątówkę/gumówkę/flexe czy tam jak to się zwie jeszcze. Mi się wydaje, że co byś nie kupił w tej cenie, to i tak będzie wymagało remontu prędzej czy później(zweitakt). Co my możemy polecić ? Pewnie wszystko już przeglądnąłeś, także resztę opinii przeczytaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajn ai tanie sie wyklucza, za 3 tysiace to co Kolo i worek pszenicy dostaniesz, moze przy dobrym ukladzie ktos Ci jeszczcze kota z miasta Lodzi dorzuci.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też tak myslałem nawet znalazłem w niezłej cenie.Przy dobrym ukąłdzie na kolano spoko zejdziesz.

http://allegro.pl/szlifierka-katowa-holzmann-kos-2260-z-oscylacja-i3813632539.html

Od pierwszego właściciela,nie palącego,kupiona w Polsce.100%bezwypadkowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze szlifierkami stare :). Cały czas się dziwię, że to jeszcze pokutuje w narodzie.

 

Ja za taką kasę nawet nie rozglądałbym się za dwusówami. Ale to ja, stary jestem pewnie i fantazja mi odeszła, pomimo, że się takie ujeżdżało :P.

Na tablicy masz w okolicy 3 koła motorków pseudosportowych od groma, brać wybierać i przebierać tylko.

Bierzesz jakiegoś mądrego co się "zna" i lecisz sobie po kolei ogłoszenia i sprawdzasz co Ci pasuje. Takie 3 przykłady z brzegu, oczywiście rzeczywista wartość takich pojazdów okaże się po weryfikacji na miejscu, ale ze zdjęć dobrze im patrzy w miarę, nie licząc paskudnie zrobinych lakierowań, czego niestety najczęściej się nie uniknie za taką cenę.

http://tablica.pl/oferta/okazja-motor-kawasaki-gpz-3200zl-bez-negocjacjilub-zamiana-za-cros-CID5-ID3Nzf9.html#ab6de4318f;promoted

http://tablica.pl/oferta/kawasaki-gpz600r-CID5-ID13eHW.html#ab6de4318f

http://tablica.pl/oferta/suzuki-gsx-750r-okazja-CID5-ID4tvId.html#b3e1b49a6e

Oczywiście cudów się nie nalezy po żadnym spodziewać, ale za takie pieniądze IMHO to lepsza propozycja niż dwusów.

Edytowane przez rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 tysie proponowal bym komarka lub WSK-e a szlifierke zawsze mozna do niej przymocowac :)

 

Kupic jest latwo a zastanowiles sie czy masz kase na jaka kolwiek wieksza naprawe ? Pomijam juz koszta wymiany oleju plynu hamulcowego i napedu a to bedziesz musial dokonac praktycznie odrazu po zakupie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopak chce kupic motor ,zadaje pytanie na forum motocyklistów, a nie na forum budowlano-rolniczym, więc po co te komenty o szlifierkach ,czy pszenicy (żenujące zreszta, do tego traktujące z góry ludzi nie szastających kasa na lewo czy prawo.).

Ja mam nadzieje, że coś kupi, zrobi co trzeba i będzie sie cieszył jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie o to by jeśli chce coś do ścigania a chce wydać 3 tys to zakładam że nie kupi już ciuchów.Może się mylę ale wyczuwam że gość chce polatać po mieśćie, byle tylko dobrze zapie...i najlepej było głośne.Nie każdy jest maniakiem tego stylu.Zgred ze mnie to pewnie sie nie znam.Pytał o szlifierke to i konkretna podpowiedzi były.Za 3 koła prosto z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...