Skocz do zawartości

jaki wybrac 250 2t?


Rekomendowane odpowiedzi

@Bercik89

Do 6 tyś. to z lekkich sprzętów to Gas Gas EC 250/300 jest godny polecenia. Husqvarna WR to dopiero po 2007 została ucywilizowana. KTMy mają zawyżone ceny, a nawet zwykłe (soft) enduro w 4t też są drogie. EC 300 ogarniesz w moment, to potulne jak baranek jest. Oczywiście możesz trafić na minę, taki jest koszt zakupu tanich 2t. Także wóz albo przewóz...

Edytowane przez SilverX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj tylko że 90% sprzedających crossy myśli tak samo jak ty a z dwojga złego remont crm jest tańszy :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz na allegro ze masz crm po remoncie i bedzie tak po remoncie jak polowa crossow rachunki ci kolega druknie bo ma drukarke dobra i zna obsluge paint a czesci wez se jakies znajdz w garazu i jak co to wlasnie to wymieniles i miej nadzieje ze sie nikt nie strybi i kupi fure po remocnie silnik zyleta niestety taka jest rzeczywistosc i realia rynku motocykli uzywanych a kolega tylko to tu potwierdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróżac z fusów to 500 zł :D a skąd mamy wiedzieć jakie jak nie wiemy w jakim jest stanie ??

 

ceny części masz na allegro przecież co za problem zobaczyć ?? nikt ci przez internet nie powie co masz co wymiany jak nie wie co masz walnięte -proste.....

 

u mnie do wymiany był tłok i szlif +uszczelki wyszło właśnie ok 500 zł

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bercik89

Do 6 tyś. to z lekkich sprzętów to Gas Gas EC 250/300 jest godny polecenia. Husqvarna WR to dopiero po 2007 została ucywilizowana. KTMy mają zawyżone ceny, a nawet zwykłe (soft) enduro w 4t też są drogie. EC 300 ogarniesz w moment, to potulne jak baranek jest. Oczywiście możesz trafić na minę, taki jest koszt zakupu tanich 2t. Także wóz albo przewóz...

To coś kiepskie to EC 300 miałes okazje poznać, bo moje szło na koło na każdym biegu, i sztuka było do 4 biegu utrzymać koło na ziemi... a był to prawie nowy i nie grzebany od nowości sprzęt. Co do husqvarny to po roczniku 2000 2T sa tak samo dobre jak te po 2007, może chodziło ci o 610 4T...

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary wybacz ale zachowujesz się jakbyś miał 13 lat :D

 

w ogóle zgubiłem się w czym problem :D masz sprawny elegancki motocykl nie znudził ci się z tego co piszesz więc o co w końcu chodzi :D ??

 

jak zdiagnozować stan silnika było milion razy na tym forum i jest w internecie, tak samo jak i remont.......

 

w dualu skoro pali od kopa , chodzi cicho nic się nie dzieje to ja bym nie szukał dziury w całym, możesz podjechać do kogoś z manometrem zmierzyć kompresje (tylko poczytaj najpierw jak żeby zrobić to prawidłowo ).....

 

w mojej też kopka chodziła leciutko , paliłem ją ręką a kompresji było 10 i silnik był po remoncie......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś kiepskie to EC 300 miałes okazje poznać, bo moje szło na koło na każdym biegu, i sztuka było do 4 biegu utrzymać koło na ziemi... a był to prawie nowy i nie grzebany od nowości sprzęt. Co do husqvarny to po roczniku 2000 2T sa tak samo dobre jak te po 2007, może chodziło ci o 610 4T...

Chodziło mi o bardziej liniową charakterystykę silnika. U mnie w 250 (CDI od 300, iglica od KTMa) nie ma praktycznie żadnego strzału mocy, zero strachu, bardzo przewidywalny motocykl. Część ludzi oczekuje nawet agresywniejszej charakterystyki od 300 bo jest dla nich zbyt liniowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...