Skocz do zawartości

WMMP 2014


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja dobrze rozumiem, że za udział w MYT trzeba zapłacić za SD 500 + 300?

 

Wydaje mi się, że ten zapis dotyczyć może rundy MYC która pojedzie przy WMMP (chociaż nie widząc regulaminu MYC mogę tak jedynie przypuszczać). Wtedy po prostu płacisz 300. W przeciwnym razie 500+300 to jakiś absurd by był...

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze :

dwa wyscigi w kazdej rundzie Rookie i w cenie wpisowego oprocz wyscigu i kwalifikacji dwa treningi wolne .

ale zakaz montowania trakcji,urzadzen nagrywajacych ,gromadzenia danych i czujnikow,komputerow ?! StronA 42, ROZDZIAL TELEMETRIA ?!

 

Clasicc to jeden wyscig i faktycznie chyba jakies zabytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt idea dobra tylko ze sporo ludzi ma juz pomontowane Bazzazy ,Rapid Bike czy inne Power Komandery ze o kamerce nie wspomne i co? teraz zdemontowac i sprzedac ?!a kto to kupi jak nie wolno z tym jezdzic :)

 

Chociaz jak patrze to w zeszlym roku tez tak bylo ;)

Edytowane przez Niesmiertelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ujawnieniu cennika cisza nastała w temacie... Wiem, całokształt daje do myślenia. Nie jest źle, po inwentaryzacji polis OC odkryłem, że w czeluściach garaży istnieje GS 1000 rocznik `78, czyli łapię się na classic :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, nie wiem zupełnie o co chodzi, bo chwilowo 99% mojej uwagi muszę poświęcić gdzie indziej. Ale zupełnie nie wiem o chodzi, bo w Pucharach przez ostatnie lata właściwie można było zawsze jeździć czymkolwiek,byle się pojemność zgadzała, resztę (a czasem nawet tą regulaminową pojemność) wszyscy mieli w dupie. Teraz nagle idziemy w kierunku BSB?

 

Natomiast to co widzę w tym punkcie to w sumie nie wiem jaki ma to sens. OK, rozumiem, że oryginalna elektronika taka jak w R1000SS, czy w wynalazkach typu RSV4, czy Panigała musi pozostać w fabrycznej postaci. Ale czemu nie można sobie w klasie SBK wrzucić akcesoryjnej TC? Pełne HGW. No bo chyba nie chodzi o obniżanie kosztów ;) Ja już tracę orientację w tym bałaganie...



W celu ograniczenia kosztów i wyrównania szans zapewne.

 

W WMMP nie ma czegoś takiego jak "równe szanse". U nas nawet nie ma ludzi, którzy byliby w stanie sprawdzić, czy elektronika jest "zdłubana". BTW, obecny zapis oznacza, że jeśli masz Gixxera 1000 z roku 2013 to nie możesz założyć sobie do niego TC, ale jak masz HP4, to możesz jeździć z oryginalnym pakietem. Gdzie tu wyrównywanie szans i obniżanie kosztów? Przecież wiadomo, że Ci których stać pójdą w kierunku S1000RR itp., a biedota taka jak ja będzie upalała stare japońce ;)

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tego nie rozumiem ,jakie ograniczenie szans jakie ograniczenie kosztow ?!

Przeciez jak ktos kupuje cos co ma fabrycznie zamontowane takie gadzety to takie moto kosztuje duuuuzo wiecej niz jakby ktos dolozyl sobie do swojego motocykla taka akcesoryjna trakcje typu IRC czy Bazzaz .

A wiec jakie wyrownanie szans ?!

Lepsze (czyt. drozsze )motocykle maja to w zestawie a inni jak nie maja to nie moga sobie dokupic ?

Bzdura .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko dziwi czemu nikt nie porusza tematu klasy Open Moto3? Naprawdę NIKT nie byłby zainteresowany ścigać się ćwiarą 4T ???

 

To jest chyba najbardziej przykre w tym wszystkim - powstała klasa dla "ludzi" oraz dla rozwijającej się młodzieży, z możliwymi zawodami także na kartingach. Ale forma w jakiej to zostało opublikowane już upier....la tą klasę.

 

Gdyby te regulaminy były opublikowane w okolicach listopada, to pewnie już bym kończył szykować Ninje lub Cebre i bym poleciał, z lic. A, bez zbierania punktów i pucharów, po co to tutaj komu ...

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...