Skocz do zawartości

WMMP 2014


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Nie wiem czego, ale gdyby przyszło ci do głowy majstrować przy moich motocyklach to wiedz że są pod stałym okiem kamery. Właśnie sprawdziłem to z ochroną. Jak dla mnie to koniec tematu i przepraszam wszystkich za spamowanie.

Chrystus Cie opuścił??

A co mnie obchodzą Twoje chrupy i skąd niby mam wiedzieć gdzie one są?

Pomyliłeś mnie z kimś?

Edytowane przez kivi

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam raz, drugi, trzeci i dalej nie wiem co miał na myśli Limo pisząc o monitoringu :biggrin: Jak teraz co poniektórzy nie trzymają ciśnienia to co to będzie na starcie... starach pomyśleć.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman - Classic to zupełnie inna para kaloszy, przeczytasz regulamin to się dowiesz

W zeszłym roku pilotażowo też puścili staruchy (ale takie prawdziwe staruchy ;))

 

Mi się cisną na usta ostre słowa ale chcę poczekać jeszcze na całość regulaminów (wraz z regulaminami Mistrzostw Okręgu - w tym podejrzewam także i Motoyoungtimer)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad daj spokój, Classic - to wszytko co poniżej 2003 (świat wg. Sherman`a) :icon_mrgreen:

Zgłoś się do Rookie1000 w tym sezonie na motocyklu z 2000 roku i opowiesz nam, jak się bawiłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) A widziałeś kary i nagrody? Niestety wciąż za 1. miejsce w klasie Superbike dostajesz 300 zł, a jak przypalisz laczka z radości to musisz te równe 300 zyli odnieść w zębach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madafaka dawaj na crossa polatamy - w każdym wyścigu 40 osób i wpisowe 120 zł, w tym treningi, kwali i 2 biegi finałowe po 20 min każdy. A kiełba z grilla smakuje tak samo, jak w Poznaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem sx200 i jak patrzę na takie sprzęty to żebra mnie bolą. Dwusuw miotał mną jak szatan :unsure: Moją alternatywą jest daleka turystyka/włóczęgostwo enduro i spanie w krzakach, motor jest i adrenalina jest.

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikomu negatywnie oddziaływać na układ nerwowy, ale już w ten weekend moja umiłowana ćwiara w dwusuwie poniesie mnie przez aluwialne krajobrazy malowniczej doliny Narwi :D Pięknie powiedziane, prawda? :D

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...