Jump to content
markal

VRSCR Street Rod - prośba o opinie

Recommended Posts

mowisz o tradycji i legendzie od strony technicznej, teraz wiekszosc chce legendy i tradycjii wizualnej, chrom ma sie swiecic, ma byc glosno i w zalozeniu "made in US of A"

bylem pod salonem chwile temu, na 30+ motocykli na parkingu jeden nie byl TC , bo byl to sportster :biggrin:

shovel czy panhead to czasami na lokalnych zlotach na parkingu pod Mcdonald's sie trafi, czesto przywoza to przyczepami :cool:

pozatym przy tych motocyklach trzeba "grzebac" a coraz wiecej riderow jezdzi do serwisu nawet kanape przykrecic :wink:

btw,

temat niby o V-rodach, napedzanych "revolution'em" a my tu o indianskiej konkurencjii i panhead'ach :biggrin:

Dla mnie to bicie piany o wyzszosci Swiat Bozego narodzenia na Swietami Wielkiej Nocy, kazdy jezdzi tym co mu pasuje, ja oprocz vroda latam tez supermoto,

takiej radochy na torze i szutrach nie da mi zaden HD, teraz przymierzam sie do zakupu Triumpha, sa dziesiatki wspanialych sprzetow i nie widze powodu zeby ograniczac sie do jednego. Nie wykluczam tez ze w przyszlosci w mojej stajence zagosci HD, moze wlasnie Crossbones, chociaz chyba Breakout to bardziej moja bajka.

Dla mnie to bicie piany o wyzszosci Swiat Bozego narodzenia na Swietami Wielkiej Nocy, kazdy jezdzi tym co mu pasuje, ja oprocz vroda latam tez supermoto,

takiej radochy na torze i szutrach nie da mi zaden HD, teraz przymierzam sie do zakupu Triumpha, sa dziesiatki wspanialych sprzetow i nie widze powodu zeby ograniczac sie do jednego. Nie wykluczam tez ze w przyszlosci w mojej stajence zagosci HD, moze wlasnie Crossbones, chociaz chyba Breakout to bardziej moja bajka.

dla jednych HD to motor amerykanskiej firmy dla innych to jedyna wlasciwa marka, bo albo sie jest w tej kwestii "zboczonym" albo nie :biggrin:

jedni drugich nie rozumieli, nie rozumieja i nie zrozumieja :cool:

25tkdq8.jpg

No ale ta chłodnica to do niego nie pasuje :(.

niestety "liquid cooled", a ze ameryka to nie japonia to wyglada jakby z pickupa "straznika texas'u" zadoptowana ;)

fajnie jakby Milwaukee, odpowiedzialo czyms na yamahaha Bolt czy tego Indiana. Bo chyba street750 to nie ta polka raczej.

Choc dzieki califirnijskim eco-terrorystom, moze byc w tym temacie pozamiatane i przyszle generacje beda lataly "hondami" z logo "live to ride"

Wszystko prawda.

Jednakze kolega z Mississauga jako prawdziwy trtadycjonalista jezdzi do pracy Knucklehead'em

Tak ze chciec to moc :)

Adam, fajne ma kolega "zabawki" :cool:

Edited by LanyHD

25tkdq8.jpg

niestety "liquid cooled", a ze ameryka to nie japonia to wyglada jakby z pickupa "straznika texas'u" zadoptowana ;)

fajnie jakby Milwaukee, odpowiedzialo czyms na yamahaha Bolt czy tego Indiana. Bo chyba street750 to nie ta polka raczej.

Choc dzieki califirnijskim eco-terrorystom, moze byc w tym temacie pozamiatane i przyszle generacje beda lataly "hondami" z logo "live to ride"

Z tego co sie orientuje to Bolt był odpowiedzią na Irona :) Ludzie z Yamahy wydali kupe kasy na filmy promujące ta maszynę. Na większości z testów jest właśnie porównywany z Ironem i wygrywa z nim pod kątem zastosowanych rozwiązań, a przegrywa pod kątem designu ;) Myślę, że podobnie jest z scoutem i Indian też celuje w ten segment :)

Edited by dividex

Lanyhd, Scout to odpowiednik Sportstera? W życiu bym go tak nie określił. Nowoczesny kanciak, gdyby nie błotniki to naprawdę by ni się spodobał. Wiele osób zastanawia się ile będzie w pl kosztował, w stanach coś koło 10k USD

Cena katalogowa w Polsce to 64.460. W preorder 59.000. Info od przedstawiciela sprzed kilku dni.

Pozdrowienia

---

takie pytanie czy można przełożyć podnóżki i dzwignie zmiany biegów z v-roda do street roda?

Hej. 
Czy  Wasze moto równo pracują przy 3-4 t obrotów?