Skocz do zawartości

FJR 1300A Super turystyk! Oryginalne kufry i sporo dodatków. Okazja


kuszu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje moją FJR1300.
Album ze zdjęciami: https://www.dropbox.com/sh/ec2h1nhepaplbzy/rQr4BcE5aI
Przebieg ok 95000km. (rośnie)
Motocykl jest w stanie BDB, garażowany, regularnie serwisowany w serwisie u "Adama" na Ordona 2a w Warszawie.
Wszystkie serwisy wykonywane na czas i pełnym zakresie, dzięki temu, nigdy nic mi się nie popsuło!
Sprzedaję, bo chciałbym kupić coś offroadowego. Chętnie rozważę zamianę na np: KTM ADV, F800GS, G1200GS, SuperTenere, lub inny, oczywiście za moją dopłatą.
FJRki używałem do podróży po Europie.
Wyposażenie:
· ABS
· 2 kluczyki
· komplet papierów
· turystyczna elektryczna szyba (z blokadą cofania)

Wyposażenie ponad standard:
· 3 fabryczne kufry w kolorze nadwozia obsługiwane jednym kluczykiem,
· 3 gniazda zapalniczki (1 w schowku, 2 pod kanapą)
· kulka Ram Mount przyspawana do nakrętki główki ramy umożliwiająca zamontowanie nawigacji lub kamery
· kabel do ładowania akumulatora bez demontażu plastików
· kabel/konektor do podłączenia dodatkowego światła stopu w kufrze centralnym
· crashpady niemieckiej firmy GSG
· stożkowe łożyska główki ramy
· filtr powietrza K&N, który razem z możliwością regulacji składu mieszanki z panela daje możliwość dostrojenia charakterystyki silnika pod własne preferencje
· akcesoryjne wydechy Yamahy dające piękny, basowy i chrapliwy ale nie za głośny dźwięk silnika
· podgrzewane manetki Saito
· „stroboskopy” ledowe, efekt działania możesz obejrzeć tu:


· gwizdek odstraszający zwierzęta na drodze
· SZYBA TURYSTYCZNA MRA VARIO TOURING - z dodatkową regulacją wysokości szyby.
Krótko mówiąc motocykl jest w 110% przygotowany do profesjonalnej, dalekiej turystyki co nie zmienia faktu, że po zdjęciu kufrów i oprzyrządowania świetnie jeździ się nim po mieście!
Motocykl kupiony od pewnego poprzedniego właściciela z przebiegiem 49000. Przejechałem drugie tyle bez jednej ryski.
Posiadam pełną dokumentację zdjęcjową z podróży tym motocyklem, każde tankowanie jest zarejestrowane wraz z lokalizacją stacji benzynowej.
Sprzęt jest świeżo po "dużym" serwisie. Wymienione zostały wszystkie możliwe płyny i mat. exploatacyjne,
zrobiony przegląd łańcucha rozrządu (nie wymanana regulacja),
wyregulowane zawory.
Aha najważniejsze. Właśnie wymieniłem przednie tarcze na nowe, dosłownie miesiąc temu. Koszt 1500zł.
Ma założone opony Michelin Pilot Road 3.
W razie czego kupującego mogę skontaktować z poprzednim właścicielem - on potwierdzi pochodzenie i stan motocykla.
Mam też kopię aukcji wystawionej przez poprzedniego sprzedającego.
Sprzęt przez cały okres mojego użytkowania był ubezpieczony OC/AC. Ubezpieczenie nie było "użyte"
Sam, kupując motocykl zapłaciłem za pełną ekspertyzę w autoryzowanym serwisie, na co oczywiście sam też się zgadzam.
Motocykl jest do obejrzenia w Warszawie na mokotowie po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub mailowo.
Jazda "testowa" tylko po wpłaceniu kaucji w wysokości 100% ceny ostatecznej.
Przewiduję możliwość sprawdzenia motocykla w dowolnym serwisie oddalonym od Warszawy nie dalej niż 30 km.
Przewiduję możliwość demontażu plastików w celu weryfikacji stanu motocykla – na koszt i ryzyko demontującego plastiki.
W razie potrzeby mogę skontaktować się z poprzednim właścicielem, w celu potwierdzenia wcześniejszego stanu motocykla.

Kontakt do mnie przez email

lub tel: szcześć dziewięc dwa trzy dwa siedem siedem siedem sześć

 

post-73799-0-80589800-1385038603_thumb.jpg

post-73799-0-99749300-1385038609_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...