Jump to content
TomekOgonek

Najgorsze motocykle dekady ;)

Recommended Posts

Kolejny strzał w kolano autora tej pseudo motocyklowej stronki - podobne teksty można spotkać na Pudelku :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Jeżeli by robili plebiscyt na buraka dekady, wiewór miałby murowane podium.

Kolejny strzał w kolano autora tej pseudo motocyklowej stronki - podobne teksty można spotkać na Pudelku :biggrin:

Ja podejrzewam, że te 3 strony (scigacz, motormania i motogen), a może i jeszcze jakieś ogarnia jeden gimbus. Bo co to za problem tygodniowo wrzucić 3 teksty, 6 gotowych materiałów prasowych metodą kopiuj-wklej i 10 tych samych filmików z YT. No dobra w sezonie 1 jednym z każdej kategorii więcej.

Ja podejrzewam, że te 3 strony (scigacz, motormania i motogen), a może i jeszcze jakieś ogarnia jeden gimbus. Bo co to za problem tygodniowo wrzucić 3 teksty, 6 gotowych materiałów prasowych metodą kopiuj-wklej i 10 tych samych filmików z YT. No dobra w sezonie 1 jednym z każdej kategorii więcej.

Spróbuj. Napisz 10 tekstów na temat różnych motocykli i zamieść na tym forum.

Jeżeli by robili plebiscyt na buraka dekady, wiewór miałby murowane podium.

jest jeszcze śmieszniej niż myślisz

jest ich trzech, robią po 1/3 roboty, o której piszesz po czym kopiują od siebie

Bez przesady z tym czepialstwem wobec - w końcu subiektywnego - rankingu. Do jednorazowego "czytnięcia" może być. Oprócz trzech - czterech sprzętów, to żadna masówka na ulicach ani do wydawania ciężko zarobionej ;) kasy (trzech - z tych konkretnych "modelowo i rocznikowo" to nawet na oczy nie widziałam poza netem), więc chyba dla ewentualnych użytkowników to żadna obraza? Mnie samej od sześciu lat towarzyszy sprzęt dla "szanującego się dresa" (choć samego dresu się, niestety, nie dorobiłam jeszcze, niezależnie od ilości pasków, a i 2oo już z poprzedniej dekady) i na razie na inny ideał nie mam zamiaru zamieniać.

Chodzi o patrzenie i komentowanie z pozycji silenia-się-na-pseudo-Clarkson'owate-widzimisię-mam-wasze-zdanie-gdzieś? A tam. Na zimną już teraz jesień do łyknięcia. Zwłaszcza dla małoletnich stażem, w końcu te strony skierowane są do JESZCZE fascynatów motocyklizmem (górnolotnie zabrzmiało), a nie do zasiedziałych w temacie/tematach, jak Wy w większości ;). Co prawda, miejscami karkołomne porównania (ta piętrowość w polocie anorektycznej modelki z padem na nawrotce na pokazie bielizny - to już sama nie wiem, czy sytuacja celowo hipotetyczna czy ogólnie określana jako żenująca - w końcu gaci i biustonoszy nie pokazują wieszaki, tylko bardziej "pełnokrwiste" z Ameryki Południowej, a że zaliczą glebę...czy z polotem czy bez... ;)) i nie zawsze trafienie w znaczenie (efemeryda? jako jętka? - a może jednak hybryda - chimera z cyklu tych dwóch, co Odysowi życie utrudniały? no nie wiem, może za mądry tekst dla mnie...). Byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie tłumaczenie się z dziwki na początku i innego zdania naczelnego na końcu. To tak dla przewietrzenia atmosfery?

W sumie - ok, ale pewnie autor się namęczył - współczucia. :bigrazz:

Edited by Grass

nie

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Krakers, zagrajmy w grę :)

http://www.motogen.pl/Yamaha-MT-09-z-piekla-rodem,18891.html

Jeden z ostatnich testów motocykli. Skoro to takie proste to:

- wypożycz motocykl od importera na kilka dni, przecież to nie problem,

- napisz materiał, banał,

- zrób zdjęcia jak w podanym linku (to nie prasowe, tylko nasze, naszego fotografa),

- zaprezentuj podobny poziom jazdy.

Po spełnieniu tych kilku warunków zapewniam wynagrodzenie godne tym bardziej o tyle, że jak słusznie zauważył wiedzący lepiej Konrad 1f, robimy o 1/3 mniej roboty niż mało :)

To tylko przykład jeden z setek publikacji.

Krakers, zagrajmy w grę :)

http://www.motogen.pl/Yamaha-MT-09-z-piekla-rodem,18891.html

Jeden z ostatnich testów motocykli. Skoro to takie proste to:

- wypożycz motocykl od importera na kilka dni, przecież to nie problem,

- napisz materiał, banał,

- zrób zdjęcia jak w podanym linku (to nie prasowe, tylko nasze, naszego fotografa),

- zaprezentuj podobny poziom jazdy.

Po spełnieniu tych kilku warunków zapewniam wynagrodzenie godne tym bardziej o tyle, że jak słusznie zauważył wiedzący lepiej Konrad 1f, robimy o 1/3 mniej roboty niż mało :)

To tylko przykład jeden z setek publikacji.

cytat"Na koniec wystarczy dodać, że rama charakterystycznie dla Yamahy jest skręcona śrubami"

Większej bzdury na temat motocykla nie czytałem w tym roku :biggrin:

Aby obiektywnie pisać takie rzeczy wypada wpierw postudiować historię motocykli.

Na temat tego motocykla nasłuchałem się sporo od ludzi którzy publicznie wypowiadali to za dużą kasę :biggrin: .a wspomniany Konrad 1f wie o motocyklach więcej niż cała Wasza trójka :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Kiedy przyprowadzisz do testowania?

Już widzę kolejkę dealerów pod domem autora :blink:

Idziesz do salonu, bierzesz motocykl na jazdę próbną i piszesz artykuł. Jak napiszesz że jest wspaniały, to następnym razem pożyczą Ci na dłużej, jak napiszesz coś takiego to następnym razem Cię wykopią.

To jednak nie problem. Problemem jest wymyślenie 10 sposobów jak powiedzieć to samo w ciekawy sposób. Facet ma styl żałosny, ale pierwszy raz napisał, że coś mu się nie podoba. Pierwszy raz w całej polskiej prasie motoryzacyjnej ktoś śmiał nie podlizywać się reklamodawcom. Dlatego tyle usprawiedliwień, że subiektywnie, że ktoś inny się nie zgadza itp.

Tak czy siak po przejrzeniu Twoich postów, jakoś nie wydaje mi się, żebyś był w stanie stwierdzić "co to za problem?"

Z tej dziesiątki może pięć zasługuje na to miano. Pozostałą piątkę w zupełności uzupełnia autor :rolleyes:

Edited by Saltus

Jednak pisał to prawdziwy motocyklista. W opisie Panigale pojawia sie używana tylko przez ta zacofaną technicznie grupę uzytkowników motoryzacji sformułowanie "moc na kole".

24cefcm.jpg

Wydaje mi się, że wiewór próbuje obrócić polski hejt w satyre, niestety pionierzy lekko nie mają. Zabrzmiało to trochę jak komplement więc dodam, że mnie ten rodzaj satyry ani nie kręci ani nie boli. Może młodsze pokolenia to podłapią jak hejt przestanie być tak powszechny.