Jump to content
Darek Warmia-Mazury

Moduł Zapłonowy Screamin Eagle w Evo 1340

Recommended Posts

Dobrze Haras gada podkręcony Keihin to bardzo dobre rozwiązanie

W Indianie z silnkiem S&S 88 inch miałem np gaźniki : S&S Super E, HSR 42 , teraz mam HSR45 i jest tak sobie, jest równo ale jak zimny to gaśnie, a jak gorący to wolne troszkę za wysokie, dużo pali, ale jak go mocno wkręce to dobrze jedzie ;-). W TC88 miałem serie Keihin z Dyno Jet Slider kit i było bardzo dobrze ale najlepiej było w FL Shevelhead 80 Inch jak zamontowałem nowego Keihina od sporta, mocy to tam za dużo nie było, ale za to równo i bardzo ekonomicznie ;-) troszkę poniżej 5 do 5,5 l/100km

pzdr Piotrek

Nooo i...ostatecznie ( mam nadzieję :) ) zostało na Gaźniku Mikuni HSR 42 i zapłonie Dynatek Dyna S Dual Fire. Po wstępnych próbach jest ok !!! Jak zdążę to jeszcze w tym roku wrzucę jakiś filmik jak to teraz pracuje a póki co...Zdrowych Wesołych Świąt i do miłego na drodze :)

Pozdrawiam...

siemka,wszystkim

tak czytam sobie i wnioskuje ze i umnie cos z gaznikiem musi byc, bo lubi paliwsko łookropnie,

i po zgaszeniu sinika czuc palliwo w powietrzu,,,

(Dyna FXDL 2001),,,,

prawdopodobnie Keihin,!!!sprowadzony ze stanów,

czesc,

panowie i panie, potrzebna mi literatura,(schematy,zdjecia itd) obrazkowa czytelna i zrozumiala na temat dysz w gazniku keihin,jesli ktos moze pomoc z gory dziekuje,

MAM ZA DUZE ZUZYCIE PALIWA, A WOLNE OBROTY NIE SPADAJA PONIZEJ 1000..??

WALLYGATOR,dzieki jak bde mogl to zrobie sesje z gaznikiem,

Edited by marekfxdl

A poziom paliwa właściwy? Zresztą zacznij od sprawdzenia linek gazu, odpuść śrubę od regulacji obrotów, sprawdź jak jest ustawiona śruba od składu mieszanki. Ale jak potrzebujesz schematów i instrukcji to lepiej uderz do kogoś kto ma o tym jakieś pojęcie...

Witam. W moim fxr zaś jest taki problem , ze ciężko odpala i strzela. Świece zmienione , gaźnik wyczyszczony ,zostaje zapłon i myśle o wymianie na elektroniczny . Jaki byście polecali? 

Zewnetrzny.

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia''