Skocz do zawartości

Moduł Zapłonowy Screamin Eagle w Evo 1340


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze Haras gada podkręcony Keihin to bardzo dobre rozwiązanie

W Indianie z silnkiem S&S 88 inch miałem np gaźniki : S&S Super E, HSR 42 , teraz mam HSR45 i jest tak sobie, jest równo ale jak zimny to gaśnie, a jak gorący to wolne troszkę za wysokie, dużo pali, ale jak go mocno wkręce to dobrze jedzie ;-). W TC88 miałem serie Keihin z Dyno Jet Slider kit i było bardzo dobrze ale najlepiej było w FL Shevelhead 80 Inch jak zamontowałem nowego Keihina od sporta, mocy to tam za dużo nie było, ale za to równo i bardzo ekonomicznie ;-) troszkę poniżej 5 do 5,5 l/100km

pzdr Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo i...ostatecznie ( mam nadzieję :) ) zostało na Gaźniku Mikuni HSR 42 i zapłonie Dynatek Dyna S Dual Fire. Po wstępnych próbach jest ok !!! Jak zdążę to jeszcze w tym roku wrzucę jakiś filmik jak to teraz pracuje a póki co...Zdrowych Wesołych Świąt i do miłego na drodze :)

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

czesc,

panowie i panie, potrzebna mi literatura,(schematy,zdjecia itd) obrazkowa czytelna i zrozumiala na temat dysz w gazniku keihin,jesli ktos moze pomoc z gory dziekuje,

MAM ZA DUZE ZUZYCIE PALIWA, A WOLNE OBROTY NIE SPADAJA PONIZEJ 1000..??



WALLYGATOR,dzieki jak bde mogl to zrobie sesje z gaznikiem,

Edytowane przez marekfxdl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poziom paliwa właściwy? Zresztą zacznij od sprawdzenia linek gazu, odpuść śrubę od regulacji obrotów, sprawdź jak jest ustawiona śruba od składu mieszanki. Ale jak potrzebujesz schematów i instrukcji to lepiej uderz do kogoś kto ma o tym jakieś pojęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...