Skocz do zawartości

Doszkalanie - Poznań


czarny82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jeśli mogę kogoś szczerze polecić, to na pewno Krzysztofa Porawskiego i jego szkolenia w podpoznańskich Bednarach. To doskonała szkoła jazdy.

http://www.szc-zasada.pl/oferta/szkolenia-indywidualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

A co sądzicie o HigH Szkoła Jazdy?

 

 

sądzimy, że powinieneś skorzystać z wyszukiwarki, bo była o niej mowa wielokrotnie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba się zastanowić czy opinia pracownika, który już nie pracuje, to wiarygodna opinia?

www.szkoleniemotocyklowe.pl


doskonalenie techniki jazdy na torach w Polsce i nie tylko



www.high.com.pl


najlepsze kursy prawa jazdy na motocykl w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba się zastanowić czy opinia pracownika, który już nie pracuje, to wiarygodna opinia?

 

Tylko trzeba się zastanowić czy opinia pracownika, który ciągle pracuje, to wiarygodna opinia?

 

W Internecie trzeba cały czas się zasatanawiać, czy to co czytamy jest wiarygodne...

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wal bezpośrednio na zajęcia do Konrada vel konrad1f z naszego forum - do doskonały instruktor motocyklowy. Polecam :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny,to zależy na jakim poziomie jesteś.Na początek ,poproś doświadczonego kolegę,wskocz na Slimak autostradowy/zjazd/ poczytaj ,,Przyspieszenie 1,2'' Keith Code.Tak ja się uczę,to prawda zjechałem prawą krawędź opony/zakręty w prawo/ale jest postęp i satysfakcja/85/90 na ślimaku w Zakrzewie S11. Jak by co,to pisz.Pozdrawiam.

 

p.s. jest jeszcze tor Poznań,nazywam to ringiem.Osobiście wolę walkę uliczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipr

 

wbrew pozorom, ta Rada nie jest wcale taka zla. Tyle, ze zlota zasada byloby odpuscic ambicje zamkneicia przedniej opony podczas pierwszego przejazdu.

 

anyway zawsze lepiej szkolic sie pod okiem kogos kto ma o tym pojecie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...