Skocz do zawartości

Robert Kubica


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj się okazuje że nie jest różowo... nawet jak się zdyskontuje kwestię kiepskiego samochodu...

 

Nie da się ukryć, że Williams w obecnym sezonie prezentuje się dramatycznie źle. Kierowcy ekipy z Grove nie są w stanie nawiązać realnej walki z żadnym z rywali, wobec tego głównym źródłem porównania dyspozycji zawodników jest pojedynek wewnątrz zespołu. Tutaj statystyki są bezwzględne. W pierwszych siedmiu wyścigach George Russell siedmiokrotnie okazywał się lepszy od Roberta Kubicy zarówno w kwalifikacjach, jak i w wyścigu. Żaden z kierowców w stawce nie ma tak złej statystyki wewnątrz teamu. To z pewnością nie ułatwi poszukiwania miejsca w innej ekipie w przyszłym sezonie.

 

No tak prasa pisze... 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Buber napisał:

A tutaj się okazuje że nie jest różowo... nawet jak się zdyskontuje kwestię kiepskiego samochodu...

 

Nie da się ukryć, że Williams w obecnym sezonie prezentuje się dramatycznie źle. Kierowcy ekipy z Grove nie są w stanie nawiązać realnej walki z żadnym z rywali, wobec tego głównym źródłem porównania dyspozycji zawodników jest pojedynek wewnątrz zespołu. Tutaj statystyki są bezwzględne. W pierwszych siedmiu wyścigach George Russell siedmiokrotnie okazywał się lepszy od Roberta Kubicy zarówno w kwalifikacjach, jak i w wyścigu. Żaden z kierowców w stawce nie ma tak złej statystyki wewnątrz teamu. To z pewnością nie ułatwi poszukiwania miejsca w innej ekipie w przyszłym sezonie.

 

No tak prasa pisze... 

A kto konkretnie tak pisze?

Myślę że jego wiedza nt. Williamsa, Roberta i jego problemów jest mocno ograniczona, stąd takie wnioski wysnuwa.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja czytałem Artykuł gdzie ktos wreszcie zauważył iz biolidy z czasów przed wypadkiem Roberta a te które teraz sie scigają to są kompletnie inne konstrukcje, nie tylko mechanicznie i elektronicznie ale nawet gabarytowo i wagowo ...... jego kilka lat zmian i testów omineło, więc i tak czasy kręci niezłe tym czym dysponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell to świetny kierowca. Przecież ten łebek jak dostał auto Hamiltona w kwietniu to kręcił czasy z czubka stawki. Bez znajomości auta urywał prawie 5s w stosunku do Wiliamsa 😀 przecież to jest jakiś kosmos. Pięć sekund na kółku. Równie dobrze mogli im dać jakieś rodzinne kombi zamiast bolidu. 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tommo napisał:

A kto konkretnie tak pisze?

Myślę że jego wiedza nt. Williamsa, Roberta i jego problemów jest mocno ograniczona, stąd takie wnioski wysnuwa.

Ja tam się nie znam, ale jeżeli tak rzeczywiście jest ( a wyniki nie kłamią) to porównując kierowców w tym samym samochodzie widać co widać... czyli słabo widać. Wybiórcza w moto tak napisała. Więc na pewno oni kłamią. Pytanie czy wyniki okrążeń czy pozycje na końcu wyścigów też kłamią?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Buber napisał:

Ja tam się nie znam, ale jeżeli tak rzeczywiście jest ( a wyniki nie kłamią) to porównując kierowców w tym samym samochodzie widać co widać... czyli słabo widać. Wybiórcza w moto tak napisała. Więc na pewno oni kłamią. Pytanie czy wyniki okrążeń czy pozycje na końcu wyścigów też kłamią?

Czytaj bardziej wiarygodne źródła gdzie udzielają się ludzie mający wiedzę o F1.

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/827951/f1-mark-hughes-broni-kolejny-raz-roberta-kubice-nie-ma-werdyktu-ws-jego-powrotu-

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście. Bo wyniki na mecie nie mają znaczenia? 

Tommo, OK, lubisz Kubicę i mu kibicujesz, ale najwyraźniej nawet wewnątrz teamu nie daje rady. Albo inaczej - daje radę, bo jeździć bolidem to sztuka, ale nawet jego teamie są tacy co jeżdżą lepiej od niego. O, teraz może być?

Ja nie twierdzę że Kubica to zły kierowca. Mi się tylko wydaje że to przeciętny kierowca, który zamyka stawkę, nawet w swoim zespole. Ale spoko. Czas pokaże. Pogadamy w temacie za pół roku?

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partner Kubicy jezdzi raz lepiej od niego raz gorzej ...... a prawda taka ze oboje dysponuja najgorszym autem w calej stawce

 

Tu masz Bubcio troszkę ciekawego info: https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/827863/f1-orlen-szuka-robertowi-kubicy-innego-zespolu-polak-moze-miec-kilka-opcji



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:

Partner Kubicy jezdzi raz lepiej od niego raz gorzej ...... a prawda taka ze oboje dysponuja najgorszym autem w calej stawce

OK, tyle że w zawodach typu wyścigi (F1, wielbłądów czy chomików) na koniec liczą się tylko wyniki i tych się nie dyskutuje. Są pozycje na mecie, są czasy okrążeń. Styl się liczy w skokach narciarskich i łyżwiarstwie figurowym.... 

A poza tym "obydwaj". Nie rób z nich pedałów 😄

 

A tak czy inaczej - pożyjemy-zobaczymy.... 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam na tych pasjach mają inne wyniki wyścigów? 

 

eee..nie. Poszedłem tam sprawdzić i Kubica dalej na ostatnim miejscu (za Russelem znaczy). Może oni nie wiedzą jak te wyniki podawać czy jak?

 

Tu też jakieś glupoty piszą.. że niby młodyi utalentowany.... ja się nie znam, ja tylko czytam 😛

https://www.planetf1.com/news/kubica-and-russell-in-two-different-worlds/

A tutaj też jakieś dziwne wiadomości, że nawet jak zamienili się samochodami to nie pomogło... 

https://autoweek.com/article/formula-one/george-russell-improves-after-williams-car-swap-robert-kubica

No i jak żyć panie, jak żyć?

 

Ale OK, bez napiny... się okaże. Na koniec sezonu. 

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber a tak spytam nieśmiało, obejrzałeś chociaż jeden wyścig F1 w tym sezonie w całości?

Coś mi się zdaje, że Twoja wiedza i zainteresowanie tym sportem jest delikatnie mówiąc iluzoryczna.

A i przeczytaj artykuł który wkleiłem. Tak ze zrozumieniem i namysłem. Może w czymś ci pomoże.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieśmiało się przyznam że nie mam dostępu do takich transmisji tutaj. 

Czytałem artykuły. I nie zmieniają one sposobu w jaki wyścigi (wszelakie, w tym F1) są oceniane. Chyba że się mylę, to napisz mi co innego niż czas przejazdu i miejsce na mecie ocenia się w wyścigach F1? Bo owszem, za kulisami to można sobie dyskutować pińcet rzeczy, ale jak kurz opadnie i podliczą wyniki to w tabeli zostaje to co widać. I trzeba mieć dobry team, umiejętności i szczęście. A jak chcesz porównywać wewnątrz teamu, to proszę - nie interesowalem się za bardzo, ale jak się zainteresowałem to się okazało że nawet się zamieniali samochodami i to też Kubicy nie pomogło.

Więc jak inaczej mam to rozumieć, albo nad czym mam się namyślać? 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...