Skocz do zawartości

Robert Kubica


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, mnie Kubica kompletnie nie interesuje, bo przed wypadkiem był nadętym bufonem, który myślał, że zawsze w życiu jest tylko dobrze albo bardzo dobrze. A tu niespodzianka :blink:. Niech się chłopak dobrze bawi, ale nic mi do tego :).

Znasz Roberta osobiście, że tak piszesz ?

Ja niestety nie, ale wiem, że jego droga do tego co osiągnął dzisiaj (i wcześniej w F1) nie była usłana różami. Całe życie ubieganie się o sponsorów, wypadek drogowy w wieku 19 lat i w jego wyniku bardzo skomplikowane złamanie ręki, wypadek w 2011, po którym ledwo uszedł z życiem. Jeden z ostatnich kierowców, który dostał się do F1 za umiejętności... można tak długo. Chyba w życiu nie miał zawsze dobrze.

 

 

Dość ciekawa sytuacja powyżej, apropo nadętego bufona- myślę, że czasem trzeba takim być bo chamstwo niektórych "pseudo kibiców" czasem przerasta wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poznałem (może za wielkie słowo) Kubicę na torze w Poznaniu. Zamieniłem z nim kilka słów, ale nie sprawiał wrażenia bufona. Wręcz przeciwnie - bardzo sympatyczny mi się wydał.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej rozwalił KEN BLOCK w serii WRC.

Poza tym ja nie kocham spalin.

Robertowi gratuluję jednak wygrania WRC-2.

Fajnie,że powoli wraca do regularnosci...ale niech nie wraca do F1 bo to nudny sport.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...