Skocz do zawartości

Simson KR51/1K Schwalbe 1977 rok - 5400 km przebiegu tylko!


Auroton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam zabytkowy motorower Simson Schwalbe.

 

 

Sprzęta kupiłem w te wakacje od pierwszego właściciela który zmarł w 1999r, kupiłem go od jego rodziny która dostała go w spadku (oczywiście wszystkie dokumenty potwierdzające własność z postępowania spadkowego itp są więc problemu z rejestracją nie będzie). Simson od śmierci właściciela nigdy więcej na drogę już nie wyjechał przez 15 lat (oc rodzina wykupywała co roku aby nie mieć problemów). Tak więc uruchomiłem go po tych 15 latach zimowego snu pod kocem i wrócił do egzystencji. Jest to niebywała okazja ponieważ przedstawiany sprzęt ma przebieg 5400 km na chwilę obecną. Jest w 100 % oryginalny, nawet opony ma 40 letnie przez co rzadko nim jeździłem bojąc się o własne życie :icon_mrgreen: Wszystko jest sprawne, jedyne co mu brakuje to akumulatora bo przez tyle lat to wiadomo co by z niego było a ja nie dokupiłem.

Do simsona dorzucam:

-pompkę do kół która znajduje się pod siedzeniem

-2 komplety kluczyków pasujących do zamka kanapy, blokady kierownicy oraz jeden kluczyk do stacyjki oraz kłódkę z 2 kluczykami z wybitymi takimi samymi znakami jak klucze do zamków (może oryginalna?)

-parę oryginalnych swiec isolator (pisze na nich GDR)

-komplet żarówek w pudełeczku Narva (obstawiam że są one fabryczne ponieważ jest to cały zestaw żarówek do tego motoroweru w pudełeczku z Narvy)

 

Za ten sprzęt chcę 2500 zł (cena jest dość niska zważając że 1500 zł trzeba dać za Schwalbe do remontu a tu mamy do czynienia z oryginałem w super stanie z znikomym przebiegiem)

 

Zamieszczam link do ogłoszenia jak i również filmów na You Tube pokazujący pojazd w ruchu oraz jego prezentację :)

Ogłoszenie: http://tablica.pl/oferta/simson-kr-51-1k-schwalbe-prawie-nowy-CID5-ID3zJV3.html#81050aa460

 

Filmy:

 

Kontakt znajduje się w ogłoszeniu ale można pisać również na PW. Polecam i zachęcam do kupna bo takie okazy rzadko się zdarzają! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...