Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie ? (Daelim) ogłoszenie


Genezi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Z dniem dzisiejszym zdałem kategorię A1 i chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o tym motorze ? Nada się do pyrkania na wieś i po mieście ? Jaki jest jego vmax? http://tablica.pl/oferta/3800daelim-vl-125fi-daystar-2009-stan-idealny-honda-chopper-CID5-ID2FA2r.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Ja chinolom bym nie ufał , wygląda ok , kasa tez . Kupilem w tamtym roku Koreańczyka , skuter kimco agility city 2t , teoretycznie troszkę wyżej od chinola .Nowy , jutro zawożę go 3 raz do serwisu bo nie chce gadać . Juz wymieniłem aku przez rok bo oryginalny padł a gwarancja nie obejmuje aku .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do pyrkania się nada. Mój chińczyk, który ma silnik 150ccm i wygląda na lżejszy rozpędza się w miarę płynnie do 80km/h, a jak się chwilę poczeka to dociągnie do 100km/h. Na nowej obwodnicy Warszawy po dłuuuugim rozpędzaniu zamknąłem licznik, czyli 120km/h. To są takie popierdółki w porównaniu do normalnych motocykli, ale do miasta się nadają.

Edytowane przez tmielcarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Daelim nie jest chińczykiem

ogólnie jest bardzo doceniany w niemczech

Jest to marka robiona na podzespołach hondy

sam się na to pokusiłem kilka dni temu :)

Trochę odkopałeś, ale masz przynajmniej rację ;) Skilos chinolom nie ufa, ale kupił chiński sprzęt od Tajwańczyków (a nawet nie to, że od chinoli z Tajwanu, ale zdaje się, robiony w Chinach). Daelim to koreańczyk, sam miałem 2 skuterki tego producenta - nigdy nie miałem z nimi ŻADNYCH problemów (w sumie ok 27tys zrobiłem). Skuterek jak go kupowałem był prawie 2x droższy niż chinole, droższy niż piaggio, niewiele (ok 1/7) tańszy od yamahy.

edit: Skilos, a co się działo z tym agility? Jeżeli się zmienią przepisy, to brat się właśnie zastanawiał nad agility city 125. Nie widziałem, żeby ludzie narzekali. Może będzie można jeździć biegówkami 125, to wtedy jakiś cruiserek, może daelim, może inne "markowe".

Edytowane przez pawelhead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...