Skocz do zawartości

[S] Honda VFR 800fi


Dav!doV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sory za off top, ale Limo - moje moto ma 14 lat i 35 000 km i jest to przebieg na 200% pewny. Poprzedni właściciel miał 3 motocykle, a ja mam mało czasu na jazdę. Więc nie bronię tego konkretnego egzemplarza, ale takie też się trafiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten poprzedni właściciel kupił tego bandita w salonie?

Dokładnie tak.

Mam też znajomego makaroniarza od którego chciałem odkupić bandita. Obecnie ma jakieś 38 tys przebiegu a moto jest z 1998 roku.

Ubezpiecza go na 6 miesięcy w roku i w tym czasie robi jakieś 2-2.5 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z aukcji są bardzo niebezpieczne. Nie wolno robić zdjęć na tle garaży w których się trzyma moto. Szczególnie jak jest to kompleks garaży i w nocy nikt się tam nie kręci. Swego czasu sporo ludzi przez to potraciło maszyny. Polkowice nie są takie duże i idzie znaleźć w którym garażu za kiepskimi drzwiami stoi fajne moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przebiegami jest różnie na motocyklach niestety. Ja swojego kupiłem w marcu zeszłego roku i miał niecałe 5 tyś mil teraz ma prawie 19 tyś mil a motocykl jest z 2002 roku. Dlatego więc różnie bywa jedni jeżdżą i w sezonie robią 1000 km inni 18 tyś km Ja osobiście mam wielu znajomych co w sezonie robią tyle co Ja w weekend około 2 tyś km. Po za tym Ja motor kupując nie patrze zbytnio na przebieg tylko na utrzymanie ale to Ja :)

Edytowane przez Zygzak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ja osobiście teraz też mało jeżdzę i znajomi też robią mizerne przebiegi, nawet u niektórych kilka lat stoi moto bez żadnego przebiegu więc ja się małymi przebiegami nie dziwię. W swoim moto zrobiłem przez ostatnie 4 lata 6000mil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki przebieg na blacie motocykl jezdzi prawidlowo nic nie stuka nie puka uzytkuje go jakos 2 lata to co mam napisac ze ma 100tys? Zapomnialem dodac ze mam UDOKUMENTOWANY przebieg do 2009 roku bodajze...

A garaz to nie jest moj, tam moto nie trzymam wiec o nic sie nie boje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...