Skocz do zawartości

wydech parzy :/


Gość kejti08
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ahem.. nie wydaje mi się. Ja tam ekspert od HDków nie jestem, ale wujek google pokazuje np to:

http://www.bikerplaza.com/image/cls/HarleyDavidson_Flhrci_1998_ManateeRiverHarleyDavidson_3.jpg

http://www.motorcycleforums.net/forum/attachments/harley-davidson/28313d1349514817-goodbye-suzuki-m50-hello-2001-flhrci-i-do-have-some-questions-about-bike-tho-img_2671.jpg

 

 

I na moje oko to tam jest coś na rurze. Panowie od harego - rzućcie jakimś linkem do serwisówki czy fiszki części i się okaże....

A przy okazji będzie wiadomo czy coś tak się da dokupić :)

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia pokazują Road Kinga w nowym wydaniu.Tak wygląda wydech po 2008 roku.A rozmawiamy tu o tym modelu z 1998 .Wydech przebiega całkiem inaczej.



A tak wygląda wydech w tym modelu.Całkiem jak w TC więc może z niego nakładki będą pasować.

http://www.youtube.com/watch?v=GdoLgP0CeZo

...

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych modeli, bodajże FLT, HS pasowały przez długie lata. od lat `80 do TC jakoś. Podejrzewam że nawet od mojej padaki by pasowało do twojego, chociaż to inne modele, FLHR vs. FLHTCU. Pod tą osłonką masz łączenie kolektora wraz z uchwytem wydechu do obudowy sprzęgła. Osłonka wchodzi pod tą dłuższą, schodzącą na dół. Chyba że masz cały układ Supertrapp, wraz z kolektorami, albo True Dual rozdzielony na osobne kominy to może się różnić trochę np. końcówka przy głowicy.

 

https://lh4.googleusercontent.com/-SAte1boKFTI/TUV_BFG-xdI/AAAAAAAAE9w/0AP8JYyi_Qw/s640/DSCN7579.JPG

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kejti- szukaj górnej oryginalnej osłony wydechu na lewo za igrekiem do modeli Touringów do bodajze 2006 roku...

To bedzie taka eska... o długosci jakichś 25cm.

I niech "końfort" bedzie z Toba...

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powodu takiego drobiazgu masz zamiar wydech zmieniac na jedną stronę ? ;)

jak pisał fisu brakuje tam jednego elementu , ktory powinienem mieć , zrób tylko dokładniejsze zdjęcie w celu upewnienia się czy to na pewno fabryczna robota a nie sztukateria .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powodu takiego drobiazgu masz zamiar wydech zmieniac na jedną stronę ? ;)

jak pisał fisu brakuje tam jednego elementu , ktory powinienem mieć , zrób tylko dokładniejsze zdjęcie w celu upewnienia się czy to na pewno fabryczna robota a nie sztukateria .

najlepiej jak zmieni od razu moto na większy co kolektor będzie dalej od ud i nie będzie parzył :dry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest większego niż Road King????

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łysy ja rozumiem, ze masz kompleks małego motocykla i bardzo Ci współczuję.

 

jery wiesz powód nie do końca jest błahy, czasem po prostu ciężko jest np. cofnąć się bo ból jest nie do wytrzymania. Pewnie jak ktoś ma więc wzrostu to tego problemu nie ma bo może odsunąć nogę od sprzętu na bezpieczną odległość :)

Wczoraj jeszcze się dogadywałam z mechanikiem, ze zanim tę zmianę wydechu będziemy planować to spróbujemy jeszcze założyć deflektory i przetestować czy to coś zmieni. Oby bo mnie też się nie bardzo widzi przekładanie wydechu głównie z powodu estetycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, mnie to cały czas dziwi, bo gdyby tak było z fabryki wypuszczone to (w juesa) byś ich podała do sądu i wygrała z melona dolarów. Od ręki. Tam MUSIAŁA być jakaś osłona, inaczej się nie da.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejti08. Wg mnie możliwości masz kilka.

Mam u siebie taką ELę co to nią kobietka jezdzila w Stanach. Jakiś amerykun nieźle przy tym pomyslał. Na tyle subtelnie i ostroznie, że po namysle postanowiłem zostawić w niej wszystkie zmiany które zastosował. Silnik spierdolił więc tu będe grzebał go dość głęboko. Ale do rzeczy.

Po pierwsze- osłonka na tłumol nie przepali nogawki, ani nie spowoduje groźnego poparzenia. Zatem załozyć ja powinnaś.

Dwa- załóż sobie zestaw obnizający do tylnego wahacza. Koszt jakichś 3 stówek- wg mnie warto. Wady? Cięzko Ci bedzie latać z grubszym gościem na tylnym siodełku bo może dobijac na dziurach, no chyba że dopompujesz.

Trzy- siodło. Niska Le Pera lub jakiś inny fotel.

Jak połączysz te wszystkie modyfikacje to "bedzie Pani zadowolona"... ;)

Wg mnie wydech jednostronny w Touringach wygląda kiepsko.

 

A jakie rozwiązanie ja bym zastosował? He.. kupił Heritage. RK to tragedia nie sprzęt... ni to Soft, ni to Electra, taki prawda... kundel. Ani wygląda, ani jedzie. No... "miętki" jest, ale to chyba tylko tyle...

Soft ma bardzo nisko fotel, lepiej się nim manewruje "na piechotę", jest sztywniejszy, lepiej lata po łukach, lzejszy, piękny, no i nie traci tak na wartości. Duzo większe możliwosci modernizacji. Jak sakwy zdejmiesz to dalej wyglada jak motocykl, a RK jakby ktoś cos z niego zaj**ał. :biggrin:

Same plusy...

 

P.S.

Tylko spokojnie to taki mój skromny poglad... :cool: jest. :biggrin:

Edytowane przez fisu

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...