Jump to content
stablo

Opinie o 1200 RT

Recommended Posts

oki żużu77...będę patrzył to co  piszesz...jak tylko dopadne dowód jadę ,będę ogladął motor

Edited by jwnuk123

Ręce opadają...
Widzę, że nie zrozumiałeś, co napisałem.
Sprawdź chociaż, czy Vin się zgadza w papierach i na motocyklu...
Kupuj.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

rozumiem co napisałeś,przejadę sie zobaczę jak sie zachowuje,czy działa ABS,czy nie ślizga sprzęgło,co więcej można ocenić,czy wszystko w nim działa,jak pali,czy wszystko działa co ma działać.hamulce,tarcze,kolcki,grzany fotel,manetki,jest tam i radio i stacja dysku,podnoszona szyba,,,reszte muszę powymieniac ,tu mowa o kompletnej wymianie wszystkich płynów{olei} filtrów itp.,zobacze tylne koło jaki ma luz,rozumiem tez"tevhniczny" luz,wiem,że łożysko nie jest tanie...ale ze wszystkiego co może sie przytrafić przy zakupie łożysko pewnie będzie najtańsze..no ideału też sie można nie spodziewać 1,5 równika już ma zrobione...choć czytałem opinie że w USA biją rekordy w dojeżdżaniu nawet do 500 tys,km .tymi motorami..wszystko zależy jak był użytkowany na wyspie...wiem,że motory z anglii mogą korodować{ramy,sprężyny} słona wilgoć morska daje w doopę w tym przypadku...no zobaczymy...w końcu ludzie jeżdżą nimi i nie narzekają...podoba mi sie motor i tyle...albo sie jest fanem,albo nie...wiem już parę rzeczy o silniku,doczytałem,wiem ze łyka ciut olej,wiadomo chłodzony powietrzem inaczej jest spasowywany.. ze sprzętem jest różnie,mam burka 400 z 2007 roku,12500km  przebiegu i padł komp....tez wydatek,..tak więc różnie to bywa....dobrze,że na koniec padło słowo kupuj...bo już miałem mieszane uczucia ,powiem ci że zawsze chciałem mieć motor bmw,jak i smochód tej marki..i tak sobie myślę,że najnowszej generacji motor bmw zapewne już nie będzie taki jak olejaki,to samo jest z samochodami bm..porażka co sie teraz dzieje z jakością,nawet miski olejowe robią z plastiku.aby tylko odejść od wagi pojazdu,zamiast 6r...4 z turbiną,,zero dzwięku i zero"" żywotności...zobaczymy,oby było ok.. aha,czy po takim przebiegu jak pisze,znając angielsie drogi,olej w lagach wymieniać?

Edited by jwnuk123