Skocz do zawartości

Suzuki TS 50 XK Prosze o pomoc


Suzuki1994r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Jest to Mój pierwszy post/temat, który został związany z moja "SUKA" SUZUKI TS 50 XK 1994R. Chciał bym zadać kilka pytań na które potrzebuje znać odpowiedz bo sam już nie daje rady a wujek GOOGLE w tym temacie mi niestety nie pomaga :( Otóż to ma problem taki że jak odpale motorek to wszystko fajnie lecz musze cały czas trzymać na obrotach ponieważ jak puszcze role to silnik w momencie gaśnie co jest irytujące. Gdy wrzucę bieg i chce ruszyć to na obrotach 2tyś-3tyś musze się delikatnie odepchać aby silnik nie zgasł. A jeżeli chce ruszyć z kopyta to nidy rydy z 6tyś.obr spadnie na 3.5tyś. i jedzie kawałek jak największy muł:) Nie działa także ładowanie aku., co też bardzo mnie irytuje bo nie moge za chiny ludowe znaleść żadnego schematu instalacji dla zielonych. Dodam że wszystko działa jak ta lala czyli: Kierunki OK, światła OK, Podświetlenie zegarów OK, kontrolki OK, światła stopu Ok, no i oczywiście iskra jak ta lala pięknie kopie.
Pierwszy z problemów gaźnik. Jak go ustawić (jakaś jasna podpowiedz jak to zrobić) ? Iglice wyczytałem żeby zaczepić na środkowe wycięcie (3 z góry) tak będzie lepiej? . Oczywiście pytanie gdzie znajde blokady żeby sobie je móc ściągnąć? NEXT strasznie muli go pod górkę... Na początku górki wszystko fajnie 5sek. później niestety zaczyna jechac 10-15km/h i więcej nie póści... Może ktoś bedzie wiedział czego to przyczyna i coś mi na to poradzi. Jaka dać zębatke na tył i przód żeby mieć chociaż te v-max do 80km/h i żeby też przez te zębatki nie zaczęło go mulić pod górke. A tu jeszcze takie pytanie z innej beczki. Czy jak założe cylinder i głowice z tego samego silnika tylko chłodzoną cieczą i wszystkie elementy ( chłodnice, zbiorniczek, pompę...) może to tak być czy coś mnie nie póści? A jeżeli bedzie cacy to jaki mogę dać gaźnik?
Nie chce zmieniać felg a chciał bym założyć jakieś fajne oponki. Felgi mam rozmiary: przód 1,5x21, tył 2,5x18 jakie oponki ? Ponieważ zadałem wiele pytań do firm zajmujących się sprzedażą części do motorowerów nikt niestety nie mógł mi pomóc w znalezieniu części. Może ktoś z was ma jakiś znajomy sklep który będzie posiadał do tego modelu coś to chętnie się dowiem nazwy, odwiedze strone inter., zadzwonie popytać. I to chyba było by na tyle z moich problemów. I proszę nie odsyłajcie mnie do innych tematów bo po prostu już mam dość szukania czytania linijki w linijkę i tylko jakieś bzdury nie na temat. Z góry dziękuję za przeczytanie tematu, odpowiedzi, podpowiedzi, linki do stron tematów (które zawierają ciekawe i sensowne info.)
Pozdrawiam szerokiej drogi!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...