Skocz do zawartości

Kostki do instalacji road king


KarolOrzesze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegos czasu nie mgoe znalezdz instalacji do road king 2007r

 

Mam kilka kostek brzydkich, zdecydowałem sie nie wymieniac całej instalacji tylko wymienic same kostki.

 

Wiem ze harley ma z osobna do dokupienia coś takiego, czy trzeba tego szukac w harley czy sa identyczne zamienniki lub jak to wyglada ?

 

Motorem chce jechac za miesiac na fakeer, prosze pomożcie ;-)

 

Wiem ze zanudzam od jakiego czasu z ta instalacja wiec SORY !!!

 

PROSZE O JAKIES LINKI CZY JAKĄKOLWIEK INFORMACJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, jeżeli pisząc o "kostkach" masz na myśli złącza, to zadne z nich nie jest produkcji H-D. Znajdziesz je w wielu sklepach internetowych z elektryką (kupowalem ostatnio na www.navia-dsw.com, w miarę znośne ceny). Niektóre z nich potrafią być całkiem nietanie niestety i czesto wymagają specjalistycznych narzędzi do montażu. Jeżeli nie zrobi się tego profesjonalnie, to mogą się pojawić problemy z działaniem elektryki.

Osobiście rozważalbym raczej wymianę całych wiązek.

Edytowane przez sawtom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze kilku handlarzy częściami do HD,ewentualnie spróbuj zadzwonić do Motostodoły.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarolOrzesze, nie wiem jak w 2007, ale w EVO montowane były złącza hermetyczne typu DEUTSCH.

 

U tego użytkownika możesz dostać te złącza, ja u niego brałem do siebie. Paiętaj o dobrej zaciskarce do przewodów....

 

http://allegro.pl/kostka-wtyk-zlacze-hermetyczne-deutsch-dt-3-pinowa-i3415650264.html

 

Zresztą na Allegro jest tego więcej, występują w kompletach. Jezeli są inne, to podejrzewam, że to też jest jakiś system (HD tego nie robiło samo dla siebie) - popytaj w HD lub podrąż, napewno znajdziesz...

 

Na szybko wygląda, że 2007 & up ma konektory Molex MX150.

 

Tu są zamienniki:

 

http://www.namzcustomcycleproducts.com/products/molex_connectors.html

 

Molexa MX150 znajdziesz też Polsce.

Edytowane przez wallygatorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki możesz znaleźć tu:

 

http://www.tme.eu/pl/katalog/zlacza-mx150l_112980/

 

Co do fuse boxa to albo serwis (trochę będzie kosztować), albo podzwoń po Filipach itp., albo ebay

 

O ile dobrze pamiętam to Amer-auto z Grudziądza też ściąga rozbitki i mają części do HD.

 

Chociaż zastanowiłbym się nad tą instalką od 2008 o której pisał Piter1600.

Edytowane przez wallygatorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...