Skocz do zawartości

Błagam o pomoc dla mojego syna


Damian92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i dziękuję

Rzeczywiscie jest błąd wpisałam dwie ostatnie cyfry z konta jakie jest na aukcji na allegro do zbiórek publicznych .

Może ktos mi podpowie czy i jak mogę zmienić ten bład czy niestety jest to niemożliwe .

Czy mogę edytować post?

Dziekuje wszystkim za zrozumienie i serdecznie zapraszam by nas odwiedzic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję

Rzeczywiscie jest błąd wpisałam dwie ostatnie cyfry z konta jakie jest na aukcji na allegro do zbiórek publicznych .

Może ktos mi podpowie czy i jak mogę zmienić ten bład czy niestety jest to niemożliwe .

Czy mogę edytować post?

Dziekuje wszystkim za zrozumienie i serdecznie zapraszam by nas odwiedzic .

Oczywiście, że możesz edytować post. Jeśli będziesz miała problemy to napisz do mnie PW i tekst, który mam zmienić.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wiadomosć już poszła .

Dziekuję



Chciała bym pokazać wam że Damian zbiera na konkretny turnus rehabilitacyjny można sobie wszystko potwierdzić i jesli ktokolwiek chciał by pomóc Damiankowi a nioe chce wpłacać nawet symbolicznej zł może wpłacić bezposrednio na konto osrodka konieczny jest tylko dpoisek że to właśnie dla Damianka .

post-71750-0-77036600-1373923165_thumb.jpg

Edytowane przez Damian92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziękuję wiadomosć już poszła .

Dziekuję

 

Chciała bym pokazać wam że Damian zbiera na konkretny turnus rehabilitacyjny można sobie wszystko potwierdzić i jesli ktokolwiek chciał by pomóc Damiankowi a nioe chce wpłacać nawet symbolicznej zł może wpłacić bezposrednio na konto osrodka konieczny jest tylko dpoisek że to właśnie dla Damianka .

Witajcie

Kochani od dzisiaj na allegro wystawiamy ponownie aukcje charytatywną z której cały dochód zasili subkonto Damianka w Fundacji .

Wystawiamy bardzo dużo fajnych przedmiotów w większośći przekazanych nam przez wspaniałych ludzi . Serdecznie zapraszam do odwiedzin naszej strony na ALLEGRO każdy znajdzie cos ciekawego a dzięki temu Damianek dostanie kolejna szanse .

 

http://allegro.pl/aukcja-charytatywna-zdjecie-cegielka-na-leczenie-i3456762220.html

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę po prostu zrobić przelew przez allegro systemem payu ??

Witam

Tak chyba nie ma najmiejszego problemu . Nie znam sie zbyt dobrze na tym ale wydaje mi sie że to chyba tak jak by płaciło sie poprzez płatność allegro ?

Dziękuje z całego serca za pomoc nawet symboliczny grosik jest bardzo cenny tym bardziej że od 2.09 Damianek ma zacząć ternus rehabilitacyjny w Mielnie

Pozdrawiam

post-71750-0-07759900-1376122879_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecuję wiele, ale symbolicznie jakąś kwotę dziś postaram się przelać.

Pozdrawiam i życzę cierpliwośći oraz zdrowia :lalag:

Nawet 1zł to juz duzo .

10osób które wpłaci 1zł daje juz 10zł i to jest wspaniałe .

Serdecznie zapraszam by nas odwiedzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian juz nie może doczekać się turnusu jest taki szczęsliwy kiedy zbliża się czas wyjazdu . Musi tam ciężko ćwiczyć ale jest bardzo dzielny .

Pozdrawiam i dziękuje wszystkim którzy pomoga nam w zebraniu funduszy na turnus . Dziękuje tez tym którzuy nas nie potepiają i nie krytykuja tego że żebramy o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę groszy wysłałem.Życzę szybkich postępów na turnusie, cierpliwości i dużo zdrowia.

Pozdrawiam.

Dziękuję mam nadzieję że będe miała okazję kidys podziękować osobiscie za pomoc .

Damus juz nie może doczekać sie wyjazdu na turnus rehabilitacyjny 2 września

 

Zapraszam tez na allegro gdzie wystawiam aukcje Charytatywną z której cały dochód zasili subkonto Damiana w fundacji i pozwoli opłacić turnus . Wystawiamy prawie 300przedmiotów za bardzo niskie kwoty a każdy może znajść cos dla siebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...