Skocz do zawartości

lampa przednia a przeglad


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcial bym zrobic przeglad a moto jest przerobione na streeta jest tam zalozona taka owiewka z http://allegro.pl/owiewka-lampa-reflektor-czacha-diablo-stunt-carbon-i3359740490.html moto niedawno wrocilo od mechanika ktory mnie zapewnial ze moto z taka lapa nie przejdzie przegladu:( mial ktos taki problem?

Jezeli taki problem by byl chcial bym sie troszke pobawic i wstawic w taka owiewke takie oto lampy http://allegro.pl/lampa-przednia-podwojna-chrom-bandit-sv-cb-hornet-i3362255570.html nie wiem jak by to wygladalo a moze robil ktos sam taka owieke?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mechanik to jakoś uzasadnił dlaczego nie przejdzie przglądu? Jak masz zaprzyjaźnionego diagnostę (lub po prostu podjedź na stację) i zapytajczy przejdzieczy nie. Moto wprawdzie niepokazałeś, ale przecież różne customy jeżdżą i przeglądy przechodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciach z allegro w opisie jest info ze lampy maja homologacje wiec jak maja to nie ma najmniejszego problemu.

Jak kupiles te lampy to powinny miec sumbole homologacji na szkle. Jak maja to jestes na legalu i kazda stacja zrobi Ci przeglad.

Ja ostatnio dostalem na to:

post-15297-0-27962400-1373628404_thumb.jpg

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie widze zadnych symboli na skle nawet to chyba nie jest szklo tylko plastik:/ czy ta homologacja moz byc w innym miejscu?

mechanik uzasadnil ze policjia zabieze mi dowod bo ta lampa nie ma rozproszenia i nawet jak bede jezdzil w nocy to nic nie bede widzial ale ja watpie bym jezdzil po nocach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWA UNIWERSALNA PODWÓJNA
LAMPA - REFLEKTOR H1 + H7 Z HOMOLOGACJĄ
idealna tuningu optycznego motocykli typu - naked bike - classic, street - drag

Tak masz napisane w opisie aukcji ...

Napisz do sprzedawcy i zapytaj gdzie jest znak homologacji. jak nie to odsyłasz mu lampe i juz. Jak nie bedzie chcial uwzglednic reklamacji to podasz powod ze nie ma homologacji i ze towar nie jest zgodny z opisem.

No chyba ze pojedziesz na stacje i dostaniesz przeglad.

Ale powiedzmy w przypadku wypadku i jak sie Policja lub ubezpieczyciel skapuje ze lampa nie ma homologacji to moga byc problemy z odszkodowaniem itp.



 

mechanik uzasadnil ze policjia zabieze mi dowod bo ta lampa nie ma rozproszenia

Policja moze Ci zabrac dowod i wystawic swistek na ponowne badanie, ale .... nie musi :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NOWA UNIWERSALNA PODWÓJNA
LAMPA - REFLEKTOR H1 + H7 Z HOMOLOGACJĄ
idealna tuningu optycznego motocykli typu - naked bike - classic, street - drag

Tak masz napisane w opisie aukcji ...

Napisz do sprzedawcy i zapytaj gdzie jest znak homologacji. jak nie to odsyłasz mu lampe i juz. Jak nie bedzie chcial uwzglednic reklamacji to podasz powod ze nie ma homologacji i ze towar nie jest zgodny z opisem.

No chyba ze pojedziesz na stacje i dostaniesz przeglad.

Ale powiedzmy w przypadku wypadku i jak sie Policja lub ubezpieczyciel skapuje ze lampa nie ma homologacji to moga byc problemy z odszkodowaniem itp.

 

Policja moze Ci zabrac dowod i wystawic swistek na ponowne badanie, ale .... nie musi :biggrin:

 

tak ale ta aukcjia to jest lamp co bym chcial kupic

 

robil ktos moze samodzielnie taka owiewke czytalem ze to nic trudnego troch szpachli wlukna i zywicy ale moze ktos mogl by sie podzielic jakims doswiadczeniem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co ten krzyk. Lampa nie ma homologacji. W środku zastosowano halogeny takie jak się daje w kuchni nad blat :D Sam jeździłem na tym. Spróbować możesz, bo to dużo zależy od diagnosty.



Co do podwójnej - ona chyba ma homologacje i powinna przejść. Ale diagnosta może sie przyczepić ze to "nie jest kompletny motocykl" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie czego brakuje niby wlasnie chce zrobic tak aby nic mu nie brakowalo poza plastikow chce go zarejestroac i normalnie sie poruszc mi to nie przeszkadza ze jest bez plastikow nawet mi sie podoba:) kwestia gustu moto ma mi sluzyc do normalnej jazdy nie zeby je stawiac na kolo czy swirowac pawiana:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dla tych co by mieli podobny problem z lampa to sprawa wyglada tak pytalem na 3 stacjiach kontroli i obslugi pojazdow jezeli lampa swieci i jest z nia wszystko ok to nie ma zadnych problemow z przegladem;) nawet pytajac sie podkreslalem to ze lampa nie ma homologacji mowia ze nie bedzie problemow xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...